ZONGULDAK AMASRA VE SAFRANBOLU GEZİSİ

KARAELMAS ZONGULDAK, ÇEŞM-İ CİHAN AMASRA VE SAFRANBOLU TURU
Ücret sorunuz
Tarih
28 - 30 Ekim 2022
(2 gece 3 gün)

GEZİ PLANLANIYOR

Gezi Bilgileri

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki konaklarıyla, doğal ve tarihi dokusuyla, safranıyla masal şehri Safranbolu turu / Volkanlardan akan lavların soğuyup kristalleşmesi sonucu 80 milyon yıl önce oluşan lav sütunları, Emeğin kenti “Karaelmas” Zonguldak gezisi / Türkiye’nin ilk maden müzesi / Roma valisi Plinius’un “zarif ve güzel”, Bizans tarihçisi Niketas’ın “dünyanın gözü”, Fatih Sultan Mehmet’in “çeşm-i cihan” diye nitelendirdiği kent Amasra / İyon sitesi Sesamos’tan İranlı prenses Amastris’e, Cenova kolonisi Samastro’dan günümüz Amasrası’na uzanan bir yolculuk…

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Amasra’daki lokanta ve Asmalı Konak oteli çok hoştu. Her şey olması gereken şekilde gerçekleşti, artık biliyoruz ki FEST’de sürpriz olmaz her zaman olabileceğin en iyi olur ve paranızın karşılığını alırsınız.

Amasra Müzesi'ni, Safranbolu'yu, yemekleri ve Zonguldak'ta gezdiğimiz mağarayı özellikle beğendim. Gezi çok güzel, çok beğendim. Görülmesi gereken yerleri gerektiği şekilde, tarihi de anlatılarak gösterdiği için tavsiye ediyorum. 
Genel olarak çok güzel bir gezi yaptık. Fazla yorulmadan görülecek her yeri gördük. 2 geceye yaymak doğru bir karar olmuş. Ben beğendiysem arkadaşlarım da mutlaka beğenecektir, tavsiye edeceğim. Lokantalar ve yemekler de çok güzeldi. Şoförümüz de çok iyiydi. 
Süper bir şoförümüz vardı. Gezi çok iyi koordine edildiği için tavsiye ediyorum. 
Uzun zamandır yapmak istediğimiz bir gezi idi. Rehberimiz de çok iyiydi. Gezimizden çok memnun kaldık. Her şey yerindeydi. 


Önerdiklerimiz

YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
YEDİKULE’DEN SAMATYA’YA TURU
BOĞAZ’IN RUMELİ SAHİLİ: SARIYER
BURGAZADA - KINALIADA
KAZAKİSTAN - KIRGIZİSTAN
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com