KARS GEZİSİ

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’YLE KARSGEZİ DETAYI

Ben sırf tarih gezisi yapacağımızı sanıyordum ama harika bir gurme gezisi de oldu bir yandan. Her şey süperdi.

Fest Travel’ı tanıyorum. KBGV faaliyetlerini ve Pazartesi konferanslarını da takip ediyorum. İlk kez Kars gezisinde FEST deneyimi kazandım. Tahmin ettiğim gibi çok profesyonel anlayışla gezi düzenleniyor. Güzergah planı, tek gezide kültür tarih gastronomi ve gezme kültürü bir arada bulunuyor. Rehber farkı tartışmasız.

Şoförümüz her yolcuğu zamanında tamamladı araç kalitesi çok iyi, trafik kurallarına harfiyen uyuyordu. Yemek seçimleri ve kalite çok iyiydi. Hiçbir rahatsızlık olmadı. TCDD daha büyük kompartımanlı vagonlara geçebilir tuvaleti duşu olan türden. Çok iyi düşünülüp planlanmış, Kars’ı bize sevdirdiniz. Çok iyi organize olduğunuzu düşünüyorum. Küçük hesaplar ile müşterilerinizi üzmüyorsunuz çalışanlarınız işini ve çalıştıkları bölgeyi çok seviyorlar. Çalışkan ve içten bir acente FEST.

Benim Kars’a 3.gelişim hepsi FEST ile ve muhteşemdi ama bu gezide ilk defa gördüğüm Kafkas Cephesi ve Harp tarihi müzesi beni çok etkiledi. Güvenilir ve en ince detayları düşünen bir acente olduğunuz için sizi tercih ediyorum genelde tek başıma seyahat ettiğim için bu benim için çok önemli.

Çok eğlenceli bir gezi oldu. Hayalim gerçekleşti. FEST is the best. Tren yolculuğu ve Çıldır Gölü çok güzeldi. 
Çok profesyonel bir tur. Kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar FEST Travel ile kültür gezilerine katılmayı düşünüyoruz. Genel oalrak tüm gezi mükemmeldi. Çıldır Gölü'ndeki atlı kızak gezisini çok beğendim. 
Organizasyondan ve seçilen program / lokasyonlardan memnun kaldık. Rehberimiz çok iyiydi. Ani Harabeleri ve manzaralar çok güzeldi. Yerel lokantaları beğendik. 
Doyurucu gezi planlaması var. Her şey çok iyiydi. 
Şikayet edecek herhangi bir şey yoktu. Tavsiye ederim, sorunsuz bir geziydi. 
Mahalli yemeklerins eçilmesi çok güzel ve doğru olan. Çıldır Gölü çok güzeldi. Profesyonel çözümler üreten bir şirket bu nedenle tavsiye ederim. 
Her şey çok güzeldi. En başında itibaren satış temsilcimiz ve rehberimiz çok ilgiliydi. Bir turistin bekleyebileceği her konuda hassasiyet gösterdiler, ilgi gösterdiler. Tamamı harika planlanmış, her yeri ayrı güzel bir gezi. Teşekkür ederim. En kıs zamanda tekrar bir FEST gezisiyle seyahat edeceğim.
FEST'i tanıdıktan sonra başka bir yerle gezemez oldum. Zamanlama, rehber, program çok güzeldi.
Ani HArabelerini çok beğendik. Çok memnun kaldık. Organizasyon iyiydi. Yerel yerlerde yemek yenmesi hoşumuza gitti. İyi plnalanmış programı rehberimiz çok iyi uyguladı. Kalınacak yerler, tur programı özenle hazırlanmış. Rastgele yada popüler odluğu için değil özenle seçilmiş. Yereli lezzetli, konforlu yerler seçilmiş. Rehberimiz çok bilgili, paylaşımcı, sabırlı ve entelektüel. 
Program, otel, restoranlar gayet iyiydi. Rehberimiz mükemmeldi. Hiç yorulmadan gezilecek yerleri ve yenilecek yöresel yemekleri yedik. Kars ve Çıldır Gölü çok güzeldi. 
Gezinin bütün bölümlerinden memnun kadlım. Gerek kalınan oteller, gerekse görülen yerler ve yemekler çok güzeldi. Rehberimiz ve şoförümüz de çok iyiydi. Rehberimiz işinin ehli ve samimiydi. Satış temsilcimize de çok teşekkürler. Görüşlerim genel itibariyle çok olumlu. 5 günlük gezimiz hakkında olumsuz bir görüşüm yok. Tura kayıt olmamdan başlayan süreçten gezimizin son gününe kadar her şey çok güzeldi. İlgililer de çok ilgiliydi.
Doğu Ekspresi yolculuğu çok güzeldi. Gezilecek yerlerle ilgili zamanlama mükemmeldi. Müşteri ihtiyaçları öngörülmüştü. Her öğünün yerel tatlarla planlanmış olması çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Karşılamadan ayrılışa kadar müşteriyi tüm ihtiyaçları ile kapsayan bir şirket.
Tren yolculuğunda pencereden görünüm, Sarıkamış yolundaki manzaralar beni çok etkiledi. Ayrıca dans gösterisi de çok güzeldi. Hemen hemen her anından genel olarak memnun kaldım. Gezi planlamasını, konaklama yerlerini ve rehberimizin detaylı bilgilerini çok iyi buldum. 
Seçilen konaklama ve restoranlar çok güzel. Grubumuzdaki doğum günlerinin unutulmaması ve hediyeler güzel bir incelikti. Her şey çok güzeldi. 
Oldukça tatminkar, beklentilerimizi karşılayan bir gezi oldu. Ani Harabeleri'ni özellikle belirtmek gerek. Rehberlik hizmetinin oldukça tatminkar olduğunu söyleyebilirim. Güzergah gayet güzeldi. 
Gezinin tüm bölümleri çok güzeldi. 
Güzel bir gezi oldu. Teşekkürler. Kültürel anlatım çok doyurucu idi. Şehir ve çevresiyle ilgili güzel bilgiler edindik. İyi planlanmış bir gezi. Elinize sağlık. Yöresel yemekler çok güzeldi. 
Çıldır ve Ani çok güzel. Deneyimli ve profesyoenl bri firma ve çalışanları da öyle. Katılımcılar için her detay düşünülmüş. Bize sadece gezinin tadını çıkarmak düşüyor. 
Şimdiye kadar her seyahatimden memnun kaldım. Yemekler, gösteriler, Çıldır Gölü. 
Bastan sona cokkk memnun kaldim:-)) restaurant seciminden tarihi otele, temiz ve dakik otobusunden rehberin yakin ilgi ve alakasina hersey guzeldi. Gezilen tarihi yerler ve mekanlar ve anlatilan bilgiler ise keske podcast'i olsa dedirtti. Mustafa bey cok cok iyiydi. Dogu Anadolu ekspresiyle gidis ise cok guzel bir deneyim oldu. Karlar ve 60 tane tunel gectik. Kanyonlar arasinda suzulduk:-)) Ancak TCDD temizlige ve servise ozel dikkat etmesi lazim. Tesekkurler Fest... Kalite kontrol sisteminiz iyi isliyor. tebrikler...
Her şey çok programlı ve güzeldi, özellikle otel.
Çok güzel planlanmış bir geziydi. Zor şartlar ve kısıtlı olanaklara rağmen sorunsuz ve mükemmeldi. Rehberimiz her zamanki gibi geziyi bize doya doya yaşattı. 1994 yılından beri FEST ile geziyorum ve memnun kalmadığım bir gezi olmadı. Ayrıca FEST'in kültürel derinliği tercih etmem için yeterli.
Her şey çok güzeldi. Rehberimize de her şey çok teşekkür ederiz. 
Organizasyon planlaması ve aksalıkların giderilme hızının yanısıra çözüm üretebilme kabiliyeti ile çok memnun kaldım. Tüm dostlarıma tavsiye edeceğim. Tabi bir de gezi sırasında yapılan kültürel bilgilendirmelerden de çok memnun kaldım.

Şoförümüz gerçekten beyefendi, kibar ve ilgiliydi. Rehberimiz Ali Bey ile uyumu çok iyiydi. Yöresel yemeklerin tamamından tat aldık. Hem lezzet hem sunum bizleri mutlu etti. Seçilen mekanlar da da çalışanları ile birlikte övgüyü hakediyor. Tren yolculuğunun kendisi, Ani Harabeleri, Sarıkamış ve Kafkas Cephesi müzesi çok çarpıcıydı.Güzergah ve süre kullanımı çok etkin hazırlanmıştı. Ben sadece başarılı geçecek bir gezi olmasını umuyordum ancak beklentilerimin çok üzerinde bir deneyim ile dönüyoruz. Rehberimiz Ali Bey’in performansının bunda rolü çok büyük.Ciddi ayrıntıcı ve kaliteli rehberler ile çalışan bir acentesiniz.


Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.