SLOVENYA GEZİSİ

OECONOMICA: YEŞİLİN HER TONUYLA SLOVENYA GEZİSİGEZİ DETAYI

Bu gezinin detayları planlanlanma aşamasındadır. 

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanlanma aşamasındadır. 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanlanma aşamasındadır. Geziden memnun kaldım. Çok güzel yerler gördük, programların çoğu iyiydi. Biraz daha fazla serbest zaman olabilirdi. 
Genel olarak gördüğüm her eyr beni tatmin etti. Ancak Bled Gölü'nde kalmak ve çevresinde yapılan geziler çok özel ve güzeldi. Slovenya'yı ne zamandır görmek istiyordum. Fest Travel sayesinde ülkenin neredeyse tamamını 4-5 günde çok etkin ve keyifli olarak tamamladık.
Her gününden çok keyif aldım. kayak sporunu sevdiğim için Vogel kayak merkezini karsız görmek bile beni heyecanlandırdı, mutlu etti. Şu ana farklı coğrafyaları butik turlarla gezdim. Slovenya gezisi en güzel, düzenli, uyumlu, bilgi dolu olan geziydi.
Bilhasssa Bled Festivali ile irlikte BLed'i çok beğendik. Rehberimiz başka bir oteldeki konsere götürdü, çok memnun olduk. Kendisi çok alakalıydı ve gereken bilgiyi bize aktardı. Slovenya çok güel destinasyon olmuş. Portoroze çok güzel bir tatil kasabası. At çiftliği gezisi biraz fazla zaman aldı.
Gezinin tümd etayları harikaydı çok memnun kaldım. Fest Travel ve rehberimize çok teşekkür ederim.Barbara Piran Beach Hotel & Spa   (veya benzeri)
Slovenya
Piran
Central Hotel   (veya benzeri)
Slovenya
Ljubljana
HOTEL BW PLUS PIRAMIDA   (veya benzeri)
Slovenya
Maribor
HOTEL KOMPAS   (veya benzeri)
Slovenya
Bled


Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
08 - 12 Eylül 2018
(4 gece 5 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.