FEST BÜLTEN


Bayram tatili için seçkin Avrupa rotaları

Avrupa ülkeleri, kültür, sanat ve lezzet odaklarıyla, doğal güzellikleriyle, ortaçağ dokunuşlu büyüleyici kentleri ve şatolarıyla, müzik festivalleriyle ve doyumsuz manzaralarıyla, Ramazan Bayramı tatilinde yakın destinasyonları tercih edenler için sayısız seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden altısını sizin için derledik. Daha fazlasını merak edenleri internet sitemize bekliyoruz!

05 Nisan 2018-
İki Bahar Arası En Keyifli Avrupa Rotası: FRANSA

Sanat, doğa, tarih, damak tadı, moda ve çok daha fazlası, Fransa’nın size sunduklarından sadece bazıları. İlkbahardan sonbahara, en keyifli güzergâhları sunan Fransa’nın dört bir yanında ilham verici programlarımız sizi bekliyor.

23 Mart 2018-
Pastoral Bir Masal: ALSACE

Mayıs ayındaki minyatür, renkli ve lezzetli masal yolu Oeconomica® Alsace gezimiz, hem gözünüze hem damağınıza hitap ediyor.

15 Mart 2018-
FEST, KARBON AYAK İZLERİNİ SİLMEYE DEVAM EDİYOR

4. Karbon Ayak İzi Ormanımıza Hayat Veriyoruz! FEST Travel, Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı’nın 2012 yılında başlattığı Karbon Ayak İzi Ormanları Projesi’ne desteğini sürdürüyor. Dördüncü Karbon Ayak İzi Ormanımızın ilk fidanları, 17 Mart 2018 Cumartesi günü Kırklareli Dereköy’de dikilecek.

09 Mart 2018-
Doğa tutkunlarının rüyası: Madagaskar

Önümüzdeki aylarda iki farklı programımızla, barındırdığı canlıların yüzde 95’ini başka yerde görmenin mümkün olmadığı Madagaskar’a keşif gezilerine gidiyoruz.

02 Mart 2018-
Bayram Tatillerini Planlayanlara FEST'TEN 8 ÖNERİ

Kültür, sanat ve lezzet odaklarıyla Avrupa ülkeleri, kayıp uygarlıkların miraslarıyla Latin Amerika yolculukları, doğa tutkunlarının vazgeçemediği Afrika safarileri ve kadim inançların izindeki Asya programları... Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerini planlarken FEST'in her iki dönem için de size önerdiği dörder rotaya bir göz atın! Çok daha fazlasını isteyenleri festtravel.com'a bekliyoruz!

22 Şubat 2018-
FEST Travel 2018/1 Programı Çıktı

FEST Travel yeni yıla yeni heyecanlarla girdi. Yaklaşık otuz yıldır basılı olarak FEST Gezginlerine ulaştırdığımız dönemsel programlarımızı artık sanal ortamda ileteceğiz. Daha yeşil bir çevre için kâğıt kullanımımızı en az indirmek amaçlı çalışmalarımızın bir ürünü olarak bu kararı verdik.

07 Şubat 2018-
Sömestre tatilinde genç FEST gezginleri nerede?

Yeni bir yıla girmenin en güzel yanı, yılbaşı tatilinin hemen ardından sömestre tatilinin gelmesi. Yeni yılı dünyanın dört bir köşesinde karşılayan FEST Gezginleri, sömestre döneminde çocuklarıyla İstanbul’un, Türkiye’nin ve dünyanın güzelliklerini keşfetmeye devam edecek.

05 Ocak 2018-
TAYVAN’DA FENER FESTİVALİ

Çin ve Uzakdoğu kültürlerini harmanlayarak küçük bir adada farklı dünyaları yaşatan Tayvan, dünyanın en büyük fener festivalinde dilek tutmanız için sizi bekliyor!

22 Aralık 2017-
FEST’İN AFRİKA ROTALARI

Afrika, uçsuz bucaksız kumullardan palmiyeli sahillere, benzersiz hayvan çeşitliliğine sahip doğal parklar ve yağmur ormanlarından kolonyal kentlere, köle ticaretinden vudu büyüsüne, milyonlarca yıllık fosillerden tehlike altındaki türlere, nehir yolculuklarından safarilere, Mağrip mutfağından kabile lezzetlerine uzanan geniş yelpazesiyle her gezginin beklentisine cevap verebilecek büyüklükte ve güzellikte…

14 Kasım 2017-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.