FERZAN ÖZPETEK REJİSÖRLÜĞÜNDE

SAN CARLO TİYATROSU’NDA ‘MADAM BUTTERFLY’GEZİ DETAYIGerek müzikal, gerek gezi organizasyonu tatmin edici ve de çok güzeldi. Seminer ve bilgilendirme çok iyiydi. 
Sırf La Traviada için bile gelinir. Mükemmel bir performanstı. Yerlerimiz de en iyi yerlerdi. Müzik danışmanı da bizi iyice bilgilendirdi. 
Gayet iyi organize edilmiş, verilen bilgilerin yerine getirildiği, opera ve şehir turuyla birlikte 3 günlük kompakt bir geziydi. 
Çok güzel bir geziydi. çÇok iyi organize edilmişti. Unutulmaz anılarla ayrıldık. FEST Travel'la ilk gezimizdi. Yakınlarımıza hararetle tavsiye edeceğiz.
Tavsiye üzerine geldik ve çok memnun kaldık. Bundan sonra da yeni gezilere katılmayı planlıyoruz. Özellikle doğum günümün unutulmamış olması ve hoş sürprizleri çok sevdim. Rehberlerin bilgisi, ilgisi ve özeni de çok güzeldi. 
Opera öncesi bilgilendirilmemiz, gezdiğimiz tarihi yerlerin detaylı ama sıkmadan anlatılması çok güzeldi. Gezi çok keyifliydi, tavsiye ederim. 
Dolu dolu geçen bir 3 gündü. Keyif aldığım geziler listesinde yerini aldı. Gerek gruba katılanlar gerekse rehberimiz ve müzik danışmanımızın olumlu, neşeli ve esprili halleriyle renkli bir gezi oldu. Çok uzun yıllardır Fest Travel ile seyahat ediyorum.
Her şey güzel organize edilmişti. Gün içi programlarda zamanlama mükemmeldi. Her şeyle rehberimiz tek tek ilgilendi. Memnun kaldım. İşini ciddiye alan ve iyi yerli tur operatörleriyle çalışan bir firma. 
Gezinin amacını dolu dolu yaşadık, bunu bize siz verdiniz, teşekkürler.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.