SİCİLYA: FARKLI UYGARLIKLARIN OLAĞANÜSTÜ BİRLİKTELİĞİ

SİCİLYA: FARKLI UYGARLIKLARIN OLAĞANÜSTÜ BİRLİKTELİĞİGEZİ DETAYI

Bu geziyi 20 yıldır gerçekleştiriyoruz...

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan 5 yer: Palermo, Agrigento antik kenti, Villa Romana del Casale, Siracusa, Etna Yanardağı / Dağların doruğunda, asırlar öncesini bugüne taşıyan Erice kasabası / Antik Helen uygarlığının en zengin tapınaklarını barındıran Segesta / “Eureka” sözüyle tarihe geçen matematikçi Arşimet’in memleketi Siracuza / 19. yüzyıl entelektüellerinin ünlü “Grand Tour” güzergâhı üzerinde bulunan, Sicilya’nın incisi Taormina / Eski Yunan, Roma, Bizans, Musevi, Hıristiyan, İslam, Norman, Lombard ve Katalan kültürleriyle Akdeniz’in en büyük adası Sicilya…

FEST ile 2. Gezimdi, her gün birbirinden güzel görülmesi gereken yerleri gördüm ve bilgiler donanımlı rehberimiz tarafından eksiksiz, anlaşılabilir şekilde verildi. Özellikle Katanya festival zamanı buraya gelmiş olmak çok keyifli oldu.

Her bölümü etkileyiciydi özellikle Etna yanardağına çıkışımız çok heyecan verici oldu. Şoförümüz şu ana kadar gördüğüm en iyi turistik araç kaptanıydı. Yemeklere gelince deniz mahsulleri oldukça lezzetliydi. Rehberimizden zaten çok memnunuz mümkün mertebe onun gezilerine katılıyoruz, önümüzdeki sene 3 gezimiz şimdiden hazır.

Tam mevsiminde, bahar havasında bir gezi yaptık. Sağlığım elverdiği sürece FEST ile gezmeye devam edeceğim. Daha göreceğim çok yer var.
Çok keyif aldığım bir gezi oldu. Sizden başkaıyla gezmiyorum. 
Güzergahlar iyi seçilmişti. Bence güzel ve yararlı bir gezi oldu. Hizmet, bilgi ve rota seçimi çok iyi. 
Çok uzun yıllardır FEST ile geziyorum. Şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı. Rehberleri, çalışanları ve gezginleri açısından kendimi şanslı hissediyorum. 
Çok uzun yıllardır FEST gezilerine katılıyorum. Şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı. Gerek FEST Travel rehberleri ve tüm ekibi gerekse birlikte olduğumuz katılımcılar açısından kendimi şanslı hissediyorum

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.