SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


ZONGULDAK AMASRA GEZİSİ
Amasra’daki lokanta ve Asmalı Konak oteli çok hoştu. Her şey olması gereken şekilde gerçekleşti, artık biliyoruz ki FEST’de sürpriz olmaz her zaman olabileceğin en iyi olur ve paranızın karşılığını alırsınız.
FİLİZ Y. - 30 Kasım 2019
PAKİSTAN GEZİSİ
Rehberlerimizin sorun çözümü konusunda yetkinlikleri ve herkes ile tek tek ve dikkatle ilgilenmeleri muhteşem bir şey. Kaptanımız çok güler yüzlü ve harika süren bir şofördü.Lok Vlesa etnografya müzesi, Cihangir türbesi, Şalimar bahçeleri, Harappa, Şah Cihan camisi, Karaçi’de gün batımı unutulmazdı. Güven içinde seçilen harika güzergahları gezdik çok kıymetli bilgiler edindik.
NİSA N. - 29 Kasım 2019
FAS GEZİSİ
Rehberimiz her zamanki gibi muhteşem ve yerel rehberimiz de onun kadar iyiydi. Aracımız Avrupa standartlarında bile görülmesi zor derecede yeni model ve tertemizdi. Yörenin mutfak kültürleri sınırlı genelde aynı şeyler tekrar ediyor. Çöl ve gün batımı bu gezinin yıldızıydı. FEST sayesinde daha az kötü sürpriz ile karşılaşıyoruz, karşılaşınca da çözüm çok hızlı oluyor. Çoğu zaman problemlerden haberimiz dahi olmuyor arka planda çok ustaca hallediliyor bize yansıtılmıyor bu çok ...
ZEYNEP VE YAMAN E. - 29 Kasım 2019
DİYARBAKIR GEZİSİ
Genel olarak Diyarbakır şehri beklentimin üzerinde modern ve güzeldi. Ayrıca tur programımıza eklenen sürpriz Zerzevan Kalesi ve kazı ekibi arkeoloğu eşliğinde gezmek çok keyifli ve ayrıcalıklı oldu. FEST in yurtiçi gezilerinin müdavimiyiz diyebilirim.
EMİNE B. - 23 Kasım 2019
MEKSİKA GUATEMALA GEZİSİ
Gezide beni en çok Honduras etkiledi. Onca yolu gitmemize değdi doğrusu. Şaşırtıcı ve zengin içerikliydi. Guatemala, Tikal ve Antigua, Atitlan, Palenque, Oaxaca, Karayip denizi Livingston gibi yerleri görme şansına eriştim. Rehberimizi sadece insan ötesi varlık olarak nitelendirebilirim çok bilgili ve ilgili bir kişi. Restoranlar konusundaki yönlendirmeleri de harikaydı.
SİBİL T. - 23 Kasım 2019
HATAY GEZİSİ
Dönüşte de transfer olması bizi çok sevindirdi. Gezi aracımız ve araç kaptanımız çok nazik ve güleryüzlüydü. Yemekler ve gidilen restoranlar çok güzel. Şık olana da gittik esnaf lokantası ayarında olana da gittik, her şekilde fikrimiz oldu. Otelimizin de yeri merkezi odaları geniş kahvaltısı kaliteliydi. Hatay Medeniyetler korosu beni çok etkiledi. Hatay Arkeoloji müzesini de görmüş olmaktan dolayı çok memnunum.
BERRAK T. - 21 Kasım 2019
KASTAMONU SİNOP GEZİSİ
Küre Dağları milli parkı içindeki güzergahlar çok etkileyici. Kastamonu zaten sonbaharda gezilir, ayrıca hiçbir tur sizin kadar detaylı gezdirmiyor bu yöreyi. İşini çok ciddiye alan ve keyifli yapan bir tur acentesi olduğunuz için sizi tercih ediyorum. Şimdilik gelecekte nereye giderim bilmiyorum ancak planlayacağım zaman öncelikle sizin programlarınıza bakacağım.
YADİGAR Y. - 15 Kasım 2019
SUDAN GEZİSİ
Hiç bilmediğim Sudan’ı yakından tanıdım. Nübye kültürü çok etkileyiciydi. Değişik çöl manzaralarının bizlere eşlik ettiği bir gezi oldu. 1 gün ekstradan Hartum’da kalınabilirmiş. FEST ile gezerken kendimi evimde hissediyorum.
AYŞE I. - 15 Kasım 2019
EDİRNE GEZİSİ
Transferimiz dakik, huzurlu ve rahattı. Gezi araç kaptanımız arabanın temizliği ve sürüş becerisi olarak çok sakin ve güven vericiydi. Seçilen restoranları beğendim ancak bazı yerlerde alışkanlığım olmadığı için yiyemedim. Selimiye Camii gerçekten iftihar edilecek bir yapı. Edirne diğer büyükşehirlerimize göre çok daha medeni diyebilirim, insanlar yardımsever ve konuksever. FEST ile gezerken stres yok hep memnun kalıyorum.
CEYLAN K. - 08 Kasım 2019
KUZEY BASK GEZİSİ
Yerel rehberimiz son derece ilgiliydi, aracımız düzgün ve şoförümüz güler yüzlü yardımsever iyi bir sürücüydü. Çok değişik lezzetler tattık ve fazlasıyla doyurucuydu. Bask bölgesi Fransa’nın görmediğim bir coğrafyasıydı, Rastandü malikhanesi, mağaralar, izlediğimiz gel-git olayları ve Bask bölgesinin bütün özelliklerini tanımak etkileyiciydi. Peynir, şarap ve biber tadımları çok güzeldi. FEST e bir kez daha teşekkür ederiz. Gezi yaptığımız en ciddi ...
DİLEK VE ÖMER K. - 08 Kasım 2019
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.