SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


PAKİSTAN:İNDUS VADİSİ UYGARLIĞININ İZLERİ
Gezi tamamıyla detaylı, ince ince düşünülmüştü ve dopdolu geçti. Pakistan bundan iyi gezilemezdi dedirtti. Şimdi sıra başka rotalarda, emeği geçen herkese teşekkürler.
Selda S. - 06 Aralık 2018
PAKİSTAN:İNDUS VADİSİ UYGARLIĞININ İZLERİ
Böyle bir coğrafyada zor şartlarda yaşayan insanların çabaları, çok uzun tarihi geçmişleri, çini sanatı ve renkleri yapıları her devirdeki güzelliği beni çok etkiledi. Özellikle arkeolojik bölgelerdeki şehir planlaması kanalizasyon sistemleri günümüzde bile ders olarak okutulmalı.
Sevinç A. - 06 Aralık 2018
PAKİSTAN:İNDUS VADİSİ UYGARLIĞININ İZLERİ
Pakistan gibi bilinmeyen bir ülkeye güvenli ve kaliteli bir kültür turu oldu. Pakistanlılar da bizlere çok yakın davrandılar.
Levent I. - 06 Aralık 2018
HAFTASONU EDİRNE
II.Beyazıt Külliyesi, Selimiye Camii ve diğer tarihi yerleri görmek, içinde bulunmak büyük bir zevkti. Yapıtlar, el sanatları, işçilik, tarihi doku umduğumdan güzeldi.
Figen K. - 03 Aralık 2018
HAFTASONU EDİRNE
Biz Edirne gezisini 1 gece konaklamalı olduğu için tercih etmiştik böylece koşturmadan sindirerek gezebildik ve her şeyin butik ve detaylı düşünüldüğünü tecrübe ettik. Teşekkürler.
Fulya E. - 01 Aralık 2018
GÜNEY HİNDİSTAN:BAHARAT ve AYURVEDA
Gezinin tümü Hindistan’ın farklı yönlerini görmemizi sağladığı için etkileyiciydi. Zamanlaması gayet iyiydi. Etkinlikler de çeşitlilik açısından zengin ve doyurucu. Hizmet kaliteniz ve müşterilerinize sağladığınız rahatlık nedeni ile sizi tekrar tercih ederim.
Liane Linda B. - 01 Aralık 2018
TAŞIN BELLEĞİ:MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF
Bu tura kadar adını bile duymadığım firmaydınız, sizinle tanıştığıma çok memnunum. Diğer acentelere olan üstünlüğünüz, ücreti başta almanız, çoğu yemek müze ve benzeri giderin fiyata dahil olması ve ödeme sonrasında hesap kitap yapmak zorunda kalmamamız harika. Rehberimizin çok bilgili, zeki ve dolu bir insan olması, bize hitap etmesi çok iyi. Seçimler isabetli ve seçilen bölgenin en iyi yerleri olması güzel.
Berrak T. - 01 Aralık 2018
TAŞIN BELLEĞİ:MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF
Zamanlama ve seçilen programa uyulması, rehberin bölge hakimiyeti, tüm programların eksiksiz yapılması nerede ne yiyeceğim diye düşünmemek benim için çok önemli. Diğer geziler gibi alışverişe değil kültürel turizmine odaklı olmanız.  
Oben Gözde Ş. - 01 Aralık 2018
3 YENİ MÜZE ANTAKYA-GAZİANTEP-ŞANLIURFA
Rehberimiz bana vejetaryen yiyecek bulabilme konusunda çok ilgiliydi. Her üç müze de gerek eser içeriği gerek müze düzeni gerek sergileme şekli olsun çok başarılıydı. Bölgede böylesi iyi şeylerin de olduğunu görmek mutlu etti. Detaylı düşünerek gezi planlıyor ve kaliteyi düşürmüyorsunuz.
Didem G. - 29 Kasım 2018
OECONOMICA VIETNAM-LAOS-KAMBOÇYA
Tekne turumuz, teknede konaklama ve yüzen köy çok etkileyiciydi. Rehberimizin konusuna hakimiyeti ve geziyi kolaylaştırması bizim için en önemli artılardan bir tanesi. Beklentilerimizi karşılıyor ayrıca tatsız süprizler ile karşılaşmıyoruz. Başlangıçta ne dendi ise onların yapılması bizim için önemli FEST bu konuda gayet başarılı bir acente.
Şafak ve Haluk K. - 29 Kasım 2018
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.