SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


VERONA'DA OPERA VE BAĞ ROTALARI
Verona’da opera izlemek grappa tadımları ikramlar Garda gölü tekne gezintisi ve göl kenarı yeme içme imkanları ile rehberimizin tura hakimiyetini çok beğendim ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim şoförleri de sürüş, güleryüz ve saygı olarak çok beğendim.  
Renan U. - 31 Temmuz 2018
TÜRKLERİN İZİNDE ALTAYLAR GEZİSİ
Türk dünyasını tanımak için doğru bir başlangıç, Altaylar bölgesi yeterince anlaşılıyor, oluşturulan programın eksiksiz ve tam zamanında uygulanması ve rehberimizin coğrafyaya tam anlamıyla hakim olması tarihsel bilginin kıyaslamalı ve neden-sonuç ilişkisi içerisinde anlatımı mükemmel. Teletskoye Gölü, Çulişman Vadisi ve Gorno Altaysk en memnun kaldığım bölümlerdi.
Tahir K. - 30 Temmuz 2018
BULUTLARIN ÜZERİNDE MAÇAHEL VE YAYLALARI
Seçilen yerler, konaklanan oteler ve yemek mekanları oldukça güzeldi. Yöre hakkında verilen bilgi ve gösterilen film de oldukça doyurucuydu. Yürüyüşler de dengeliydi hareket imkanı tanıdı. Rehberimiz ve şöförler de çok başarılıydı.
İsmail İ. N. - 30 Temmuz 2018
BREGENZ FESTİVALİ
Gezginlerin aralarında kurduğu sıcak bağlar hem rehberimiz hem müzik danışmanımızın kapsamlı bilgilendirmesi, ilgisi, nezaketi ve sevgisi ile şoförümüzün misafirperverliği düşünüldüğünde unutamayacağımız bir müzik turu oldu
Gülay Ş. - 25 Temmuz 2018
BAYKAL GÖLÜNÜN GİZEMİ
Baykal ve Buryat kültürel bilgilerinden çok etkilendim. Rehberimiz o bölgedeki yerel rehber ile birlikte uyum içinde harika bir hafta geçirmemizi sağladı. Parkur iyi programlanmış.
Eyüp S. Y. - 23 Temmuz 2018
MAÇAHEL, BORÇKA, ARTVİN, GEZİSİ
Gerek organizasyonun mükemmelliği,gerek,rehberimizin bilgisi,hakimiyeti,gerek grubumuzun olağan üstü uyumu,gezip gördüğümüz yerlerin cennetten farksız oluşu ile daha ne olsun diyebileceğimiz mükemmel gezi için Fest travel e sonsuz teşekkürler..
Selmin A. - 20 Temmuz 2018
SAGALASSOS ve LAVANTA KOKULU KUYUCAK GEZİSİ
Sagalassos hep görmek istediğim bir yerdi, bu turu FEST Travel ile gerçekleştirdiğim için çok mutluyum rehberimizden en ince ayrıntısına kadar öğrendim.
Ayşe A. T. - 16 Temmuz 2018
DOĞU'NUN MASALLARI: İSHAKPAŞA - VAN - TATVAN - AHLAT
Çok güzel dolu dolu bir program Tek bir “buraya neden geldik ki?” düşüncesi yok. Zamanlama çok iyi yapıldı rehberi tebrik etmek gerek, Van Kalesi’nde günbatımı ve Ahtamar tekne yolculuğu hiç bitmesin istedik Nemrut’taki çiçek konusunu unutamayacağım.
Hande Ç. O. - 08 Temmuz 2018
TEKNEYLE KAZAN
Rehberimizin verdiği seminerler, gittiğimiz şehirlerdeki küçük konser ve gösteriler, grup uyumu ve güzergahın kendisinden çok memnun kaldım.
Müzeyyen P. - 07 Temmuz 2018
MAÇAHEL YAYLALARI
Maçahel Yaylaları çok uzun zamandan beri yapmak istediğim bir geziydi ama bu geziyi unutulmaz kılan gerek bilgisi gerek iletişim yeteneği ile rehberimizdir.
Yasemin E. - 02 Temmuz 2018
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.