BAKSI MÜZESİ GEZİSİ

BAKSI MÜZESİ TURU
Ücret sorunuz
TarihGezi Bilgileri

2014 Yılı Avrupa Konseyi Müze Ödülü alan, taşrada gelenekselle modernin kucaklaştığı bir çağdaş sanat merkezi Baksı Müzesi gezisi. / Kaybolmaya yüz tutmuş yerel kültür, geleneksel el sanatları ve geçmişine sahip çıkan bir modern zaman masalı: Toplumsal bir proje olarak Baksı Müzesi turu / Orta Asya kültüründe “Şaman” anlamına da gelen Baksı (Kam) / Bayburt kırsalında yürüyüşler…

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Baksı bir rüyanın gerçekleşmiş hali, ben çok memnun kaldım. Yemekler de çok iyi ve lezizdi. 
Baksı olgusu bence herkes tarafından bilinmelidir. Hüsamettin Koçan'ın bu projesine FEST'in destek vermesini çok olumlu buldum. Kültür turizminde çok başarılı bir rol. 
Çok keyifli geçti. Baksı Müzesi çok güzeldi. İyi bir rota olmuş. 
Her zamanki aydınlatıcı, donanımlı, bilgilendirme amaçlı destinasyon seçimli FEST Travel gezisine güzel bir örnekti. Müze muhteşem bir rüyayı tanıttı. 
Fest Türkiye2nin en iyi gezi kuruluşlarından biri bu yüzden verdiği hizmet de ona göre iyi oluyor. Baksı'dan fevkalade memnun kaldım. Geldiğim gördüğün için teşekkürler. 
Yılların verdiği sonsuz güven ve iyi davranışlar dolayısıyla başarınızın sürmesi dileğiyle.
Zaman çok iyi. Mutlaka tekrar yapın. Baksı'nın tanıtımı için çok önemli. Çok iyi bir seçim yapmışsınız. En rahat seyahat edebileceğim, dostlarıma tavsiye edebileceğim bir gezi programı oluyor her zaman. Çalışanlar da rehberler de süper. 
Çok başarılı, çok profesyonel bir ilk seyahatti benim için. Hüsamettin Koçan'ın sohbetlerini dinlemek çok güzeldi. 
Çok memnun kaldım ve tahminimin üstünde iz bırakan bir gezi oldu. 
Baksı müze ve köyünde çok güzel zaman geçirdik. Müzenin kurulma amacı, sanata ve çevreye verdiği destek görülmeye değerdi. Organizasyon gayet iyiydi. Gezdiğimiz yerlerin sadece görüntüsünü değil hikayesini de bilimsel kaynaklara dayanarak dinleyebildiğimiz için tavsiye ederim. Müze seansı ve sonrası yediğimiz yemek çok güzeldi. 


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com