SİVAS - DİVRİĞİ - KEMALİYE TURU

SİVAS - DİVRİĞİ - KEMALİYE GEZİSİ


Gezi Ücreti

13.755

Tek kişilik oda farkı

1.500
Tarih
19 - 22 Ekim 2023
(3 gece 4 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
UNESCO Dünya Mirası Listesi
Satın Al

Gezi Bilgileri

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası / Çeşitli kültürlerin bir arada yaşadığı, yeşilin binbir tonuyla ve şirin evleriyle Unesco Dünya Mirası Listesi resmi adayı Kemaliye / Özgün taş mimari yapısıyla Tuğut Köyü / Bilinen en eski tarihi cem eviyle Onar Köyü /  Gizemli Türk hanedanı Mengücekoğulları’nın kendi coğrafyasındaki öyküsü / Efsane nehir Karasu / Dünyanın en büyük kanyonları arasında sayılan Karanlık Kanyon / Pavlikanlar, Doğu kökenli dinsel yaklaşımlar ve Balkanlar’a etkisi / Turan Melek, Ahmed Şah, Hürremşah / Bezeme sanatındaki ustalık / UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne yeni giren Arslantepe Höyüğü Saray kalıntıları /  Hitit prenslerinden Mengücekli şahlara meliklere ve Selçuklu’ya uzanan bir öykü…

Fiyata Dahil Olanlar

 • Mütevazi yerel otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • 4 öğle yemeği ve 4 akşam yemeği,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Su seviyesinin uygun olması durumunda Karanlık Kanyon’da tekne gezisi,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Türk Hava Yolları’yla İstanbul - Sivas arası gidiş, Malatya - İstanbul arası dönüş uçak bileti,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Programda belirtilmeyen son gün akşam yemeği,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar.

 

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
 • İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Sizden Gelenler

Fest ile programın tam olarak gerçekleşeceğine hep eminim ve gezi katılımcıları da her zaman saygılı ve dakik. Kesinlikle tavsiye ederim. 
Gezi beklentilerimizden çok fazlasını verdi. Bu huzurlu yurt köşesinin ve insanlarını tanımaktan ötürü çok mutluyuz. İstanbul2un kaosundan kaçmak isteyenlere cennet Kemaliye, Arapgir, Divriği Camii şaheseri ve sayılamaz sürpriz güzellikleri ile herkese tavsiye ederim. Fest ile çok uzun süredir seyahat ediyoruz zaten. 
Harika bir gezi oldu vaktin nasıl geçtiğini bilemedim.
Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan muhteşem bir gezi güzergahı. Sn. Mustafa Kesim başka bir dünyanın kapılarını aralıyor bu gezi de. Katılımcıları ise başka bir huzur ve enerji kattı . Tekrarlayabilecegim guzegahlardan birini görebilme ve öğrenebilmenin hoşnutluğu ile emeği gecen herkese gönül dolusu selam ve sevgiler ...
Mutlaka görülmesi gereken bir bölge. Daha önce gezmediğimize üzüldük. Her şey organize edilmiş ve güven verici. Bu bölge içinde görülecek yerler iyi planlanmış. 
Çok memnun kaldım geziden, çok güzel dört gün geçirdik. 
Geziye Kemaliye ve Divriği Ulu Cami için katılmıştım. İkisinin gezisi de çok iyiydi. Son derece memnun kaldım. Bu güzel gezi için teşekkürler.
Tahmin etmediğim doğa ve kasabalar gördük. Memnunum. Disiplin, organizasyon, rehber bilgisi muhteşem. Kemaliye evleri, Divriği Ulu Cami, Karanlık Vadi çok güzel. 
Kemaliye ve Divriği'nin kültrel çeşitliliği ve rehberimizin konuyla ilgili yetkinliği gezide beni en mutlu eden şeydi. Yoğun bir program ve aynı şekilde yorucu. 
FEST Travel ile olan ilk gezimizdi, her bakımdan çok tatmin edici ve güzel olduğunu söylemek zorundayım. 

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com