GÖKÇEADA GEZİSİ

GÖKÇEADA MERYEM ANA PANAYIRI


Gezi Ücreti

25.435

Tek kişilik oda farkı

2.455
Tarih
14 - 16 Ağustos 2024
(2 gece 3 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Fener Rum Patriği Bartholomeos’un da doğum yeri olan eski Rum köyü Zeytinliköy / Antik dönemlerden kalma yerleşim yeri Kaleköy / Gökçeada'da her yıl Rumlar tarafından düzenlenen, Meryem Ana'nın ölümsüzleşip göğe yükseldiğine inanılan 15 Ağustos'un anıldığı Meryem Ana Panayırı / Yunanistan'da ve başka ülkelerde yaşayanlar, onların çocukları ve torunlarıyla 3 kuşaktan Adalının buluşması / Meryem Ana ve azizler adına adakların kesilip toplu yemeklerin yendiği ve hep birlikte dans edilen coşkulu şenlikler...

Fiyata Dahil Olanlar

 • Butik otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama,

 • 2 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği,

 • Özel araç ile İstanbul - Gökçeada - İstanbul arası ulaşım,

 • Kabatepe - Gökçeada - Kabatepe arası feribot ücretleri,

 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,

 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,

 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),

 • Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,

 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,

 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,

 • Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.

 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır- kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

 • İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Sistemli, düzenli, kaliteli hizmet. Adada olmak, yaşanmış yerlerde olmak. Göçmen olduğum için kendimle ilgili anılar da canlandı. 

Zeytinliköy’deki ayin ve Dereköy gezisi çok anlamlıydı. Sadece çevre bakımsızlığı beni üzdü, umarım ada halkı gelecek yıllarda daha özenli hazırlanır.

Ben son derece memnun kaldım. Sizinle gezilerim Adım Adım İstanbul ile başladı ve her geziden çok memnun kaldım. 
Güzel bir gezi idi. Hazırlayan ve gerçekleştiren herkese teşekkürler. Rehberimiz harikaydı, sorunlara çözüm bulması, tüm grubun memnuniyetini sağlayıp aynı zamanda grup hakimiyetini kaybetmemesi, bilgisi, güleryüzü ile gezinin güzel geçmesinde en önemli etken. 

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]