GÜNEY HİNDİSTAN TURU

GÜNEY HİNDİSTAN
Ücret sorunuz
TarihUNESCO Dünya Mirası Listesi

Gezi Bilgileri

Bu geziyi 24 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Bütün olarak geziden ve organizasyondan çok memnun kaldım. Rehberimiz her konuda mükemmeldi.  Yeni seyahatlerde beraber olmak dileğiyle. 
Geziye son dakika katılmama rağmen hiçbir aksaklık yaşamadığımdan dolayı FEST çalışanlarına gezi boyunca mükemmeliyetçi ve samimi yaklaşımıyla geziyi kolaylaştıran Arzu’ya, gezi süresince engin yeşilçam magazin bilgilerini bizimle paylaşıp zamanı keyifli gülerek geçirmemizi sağlayan gezi arkadaşlarıma gönülden teşekkürler.

Gezinin tümü Hindistan’ın farklı yönlerini görmemizi sağladığı için etkileyiciydi. Zamanlaması gayet iyiydi. Etkinlikler de çeşitlilik açısından zengin ve doyurucu. Hizmet kaliteniz ve müşterilerinize sağladığınız rahatlık nedeni ile sizi tekrar tercih ederim.

Çok güzel dinlendiğim, değişik bir kültürü görme fırsatı yakaladığım bir gezi oldu. Rehberimiz son derece başarılıydı. Yorgunluğumuzu spa otellerinde attık. Gelecek yıl da sizinle Kuzey Hindistan'a gitmeyi planlıyorum. 
Güney Hindistan gezimizi FEST Travel ayrıcalığı, sevgili Arzu'nun mükemmel bilgisi, yakınlığı ve rehberliği ve sizlerin müthiş uyumu ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Hepinize teşekkür ederiz, başka bir gezide görüşmek üzere, sevgilerimizle.

Ben ilk defa FEST travel ile seyahat ettim, her şey çok güzeldi.

Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum, seyahat etmeyi seven gezgin ruhlu kişilerle birlikte olmak her zaman çok keyifli oluyor.

Özellikle Arzu hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Sıcak, samimi yaklaşımı, her şeyi ince detayına kadar düşünmesi ve titizlikle takip etmesi sayesinde sorunsuz ve keyifli bir gezi gerçekleştirdik.

Yerel rehberimiz Cocan'a da çok teşekkürler.

Herkese sağlıklı ve mutlu günler ve nice keyifli seyahatler dilerim

Bir gezide olabilecek tüm kültür turları, dinlenme ve keyif... Hepsi düşünülmüştü. FEST benim için güven demek. Biliyorum ki hayal kırıklığına uğrayacağım herhangi bir kötü sürpriz olmaz. 


Önerdiklerimiz

NEPAL EVEREST BASE CAMP TREKKING
İSTANBUL'UN HANLARI VE ÇARŞILARI
BUTAN’DA FESTİVAL GEZİSİ
İSTANBUL’UN KONUŞAN TAŞLARI - SULTANAHMET ROTASI

İSTANBUL’UN KONUŞAN TAŞLARI - SULTANAHMET ROTASI

Sıra dışı bir şehir jeoloji aktivitesi
YEDİKULE’DEN SAMATYA’YA TURU
Explore Ortaklığı ile Antik Fas Turu
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com