İSKANDİNAVYA GEZİSİ

İSKANDİNAVYA TURU Fiyortlar / İsveç / Norveç / Danimarka


Gezi Ücreti

4.500
( 162.191 )

Tek kişilik oda farkı

875
( 31.537 )
Tarih
24 Haziran - 02 Temmuz 2023
(8 gece 9 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
UNESCO Dünya Mirası Listesi
Satın Al

Gezi Bilgileri

Bu geziyi 28 yıldır gerçekleştiriyoruz...

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Bergen gezisi / Çok yönlü kültür birikimlerine sahip Oslo ve Stockholm turu / Yaratıcı tasarım ve sanat yönü tüm dünyada bilinen Kopenhag gezisi/ Romantik dönemin bestekâ veKuzeyin Chopin’iolarak tanınan Edvard Grieg / Fiyortlar diyarı Norveç’in en uzun olanı Sognefjord’u deniz yoluyla tanıma / Kuzeyin iki başkenti Oslo ve Kopenhag arasında yapılan eşsizdeniz yolculuğu / 17. yy’dan günümüze neredeyse orijinal haliyle ulaşmış savaş gemisi Vasa / Doğaylatarihin buluştuğu büyüleyici coğrafyada Vikingler ve onları hatırlatan misafirperver torunlarınınizinde bir macera

Fiyata Dahil Olanlar

İç hat Bergen - Stockholm uçak bileti,
7 gece oda-kahvaltı konaklama,
Kopenhag - Oslo arasında gemi yolculuğu ve 1 gece konaklama,
2 akşam yemeği,
Tüm transferler,
Özel araçlar ile ulaşım,
Kopenhag ve Stockholm kanal gezileri,
Fiyortlar bölgesinde feribotla Sognefjord’u geçiş,
Gudvangen - Flam arasında dar bir fiyort içinde olağanüstü bir tekne gezisi,
Programda belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
Yerel rehberlik hizmeti,
FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
Tüm bahşişler (gezi rehberine, yerel rehberlere, farklı hizmetler verenlere ve gezi şoförüne bahşiştoplanmıyor),
Yurtdışı çıkış harcı (₺150),
Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Kopenhag / Stockholm - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçakbileti, havalimanı vergi ve harçları,
Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Aracı Kuruluşu’na danışınız),
Programda belirtilmeyen yemekler,
Programda bulunan yemekler sırasında alınacak içecekler,
70 yaş ve üzeri iptal ve Covid - 19 dahil sağlık teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (140 Euro),
Kişisel harcamalar,
Fazla bagaj ücreti.

Konaklama Bilgileri

İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntılarıiçin lütfen Ödeme Seçenekleri tablomuzu inceleyiniz.
Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeysegenelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odayadönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanırportatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih edenmisafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Harita

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Keyifli ve dolu dolu bir seyahatti. Tavsiye ederim.

Danimarka ve Norveç Fiyortlarının güzelliğinden çok etkilendim. Kuzey sadeliği ve medeniyeti çok hoş. Stockholm da güzel daha kalabalık ve binalar açısından daha etkileyici. Zaman olarak beklediğimden biraz daha soğuktu ama güzergah gayet güzeldi. FEST Travel’ı alışverişi ön plana koymayan, gidilen yerleri etraflıca gezip görebilmek isteyenlere tavsiye ederim.

Stokholm, Norveç fiyortları, Kopenhag gezisindeyiz. Gezi rotası çok iyi seçilmiş. Yan yana güzel yerler uç uca ustalıkla eklenmiş, mükemmel bir senkronizasyonla günler akıp gidiyor. Oteller şehir merkezinde, en hareketli yerlerde seçilmiş. Ayağını sokağa atınca hayata karışıyorsun. Otellerin kahvaltıları, yemekleri gayet güzel. Fest'in yıllara dayanan deneyimi, titizliği rota ve otel seçimine yansımış. Bunlar bir yana rehberimiz Selçuk Yiğitsoy; bilgisi, nezaketi, hizmet insanı oluşu, işi sevgi ile yapışı, bir dediğimizi ikilememesi, girişkenliği, planlama yeteneği ile memnuniyetimize çok büyük katkısı oldu. İşini severek yapıyor olması hepimize yansıyor. Zihnimizde güzel kareler, güzel anılar, yeni dostluklarla ayrılacağız. Ne iyi ettik geldik diyoruz.

Seçilen güzergahlaradn memnun kaldım. Program da tümüyle uygulanabildi. Rehberimiz ekstralara da fırsat yarattı. Verilen hizmet beklentiyi karşılıyor. Standart düşmüyor.
Gezi çok iyi planlanmıştı. Müzelerde, heykellerin sergilendiği parklarda, sanat galerilerinde biraz daha fazla zaman geçirmek isterdim sadece. FEST'in pahalı olduğu eleştisi de alınan hizmetler düşünülürse yanıltıcı. Oteller, yemekler güzel, katılanlar sorunsuz, gezilen yerler doğru tespit edilmiş ve rehberler çok iyi. 

Satın Al


Önerdiklerimiz

FENER - BALAT TURU
ARKEOLOJİ MÜZELERİNDE BİR GECE
BURGAZADA - KINALIADA
YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]