ISPARTA BURDUR GEZİSİ

ISPARTA GÜL YOLU - SAGALASSOS


Gezi Ücreti

18.959

Tek kişilik oda farkı

1.950
Tarih
07 - 09 Haziran 2024
(2 gece 3 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
UNESCO Dünya Mirası Listesi
Satın Al

Gezi Bilgileri

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ndeki görkemli antik Sagalassos kenti / Sagalassos buluntularının sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi / Göller Bölgesi’nin en büyük gölü Beyşehir / Günün her saatinde renk değiştiren Eğirdir Gölü / Eflatunpınar Anıtı / Aziz Pavlus’un ilk vaazlarından birini verdiği Psidia Antiokheia antik kenti / Muhteşem bir görsel şölen Gülkent: Tarladan imbiğe gülün öyküsü / Baş döndüren kokular ve rengârenk bahçeleriyle gülün başkenti Isparta’ya unutulmayacak bir yolculuk…

Fiyata Dahil Olanlar

 • Isparta’da 2 gece yarım pansiyon konaklama,
 • Yerel lokantalarda 3 öğle yemeği,
 • Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • Gül hasadı gezisi,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Konya arası gidiş, Denizli - İstanbul arası dönüş uçak bileti,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Programda belirtilmeyen son gün akşam yemeği,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
 • İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Hava şartları ilk gün uygun olammasına rağmen programın aksamadan sürdürülebilmesi muhteşemdi. Görülecek tarihi-doğal değerlerlerle dinlenme molalarının zamanlaması çok iyi planlanmıştı. Bu benim ilk seyahatimdi. Ve rehberimizden çok memnun kaldım, her şey çok iyi yönetildi. Doğru bilgilendirme ve zamanlama ile beklentilerim karşılandı. 
İyi organizasyon, sorumlu ve bilgili rehber, güvenli ulaşım. 
14-18 Mayıs 2017'de 21 Robert Kolej sınıf arkadaşlarımızla yaptığımız bu özel seyahat muhteşemdi. Rehberimiz Selçuk Yiğitsoy'un mükemmel rehberliğinde ülkemizin cennet köşelerinden birini gezdik. Bizi en çok etkileyen katıldığımız Gül Hasadı ve Sagalassos Antik Şehir oldu. Gül hasatında sabahleyin o cennette olduğumuzu hissettiren gül kokuları içinde bize verilen torbalarımıza güller topladık. O topladığımız güller bizler için çok özeldi. onları itinalı bir şekilde evlerimize kadar getirdik. Evlerimiz de gül koktu. Sagalassos'da rehberimizin Antik Kent ile ilgili bilgilerini dinledik. Bize şiirler okudu, hikayeler anlattı. Şehrin yaşayan zamanlarına götürdü bizi. Daha sonra Burdur Arkeoloji Müzesi'ni gezerken Sagalassos kazılarında bu kadar kısa zamanda ortaya çıkan eserleri hayretle izledik. Bölgedeki bütün gölleri gördük. Salda gölünde yağmur yağıyordu, rehberimiz bizi göl kenarında şık bir tesise götürdü. Orada çay içtik. Gölün muhteşem indigo renklerine hayran kaldık. Yazılı Kanyon'u unutmayalım. Yine rehberimizin bilgilendirmeleri ile kanyonda nefis bir yürüyüş yaptık. Yazmakla bitmez.... Hepimiz o kadar mutluyuz ki halen gezimiz ile ilgili yazışıyoruz ve en kısa zamanda FEST ile bir gezi daha yapalım diyoruz. (Zaten bütün özel gezilerimiz FEST ile) Tekrar FEST ekibinden Bora Bey ve Didem Hanım'a ve de kardeşimiz gibi sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz Selçuk Yiğitsoy'a teşekkürler!!
Kısa bir gezi olduğu halde her bölümü keyifli oldu. Antik kazıları görmek çok ilginç bir deneyimdi. Fırsat buldukça FEST'le seyahat etmeye devam ediyorum.
Çok güzel bir gezi yaptık, hiçbir şey aksamadan yapılan seyahatler FEST travel'ın bir başarısı. 
Çok fazla yurtiçi - yurtdışı gezi yapan biri olaraka genellikle organziasyonumu kendim yaparım ama bu gezide programı, işleyişi çok beğendim rehberimiz de çok deneyimliydi. Gezi güvenilir ve emniyetliydi.
Genel olarak gezide oldukça eğlendik, dolu dolu zaman geçirdik. Ufak tefek sorunlar dışında her şey çok kalteliydi, rehberimiz de kalite farkını gösteriyordu.
Rehberimizle birlikte rüya gibi değerli bir kültür gezisi yaptığımız için mutluyuz. Yolcuklarımız ilgi, alaka ve bilgi eşliğinde geçtiği için tavsiye ediyorum her fırsatta. 

Satın Al


Önerdiklerimiz

BURGAZADA - KINALIADA
Explore Ortaklığı ile Puglia
YEDİKULE’DEN SAMATYA’YA TURU
Özel İzlanda Gezisi

Özel İzlanda Gezisi

Ücret sorunuz
258 gece 259 gün
BAKSI MÜZESİ TURU
YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
FENER - BALAT TURU
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]