MAÇAHEL GEZİSİ

BULUTLARIN ÜZERİNDE MAÇAHEL VE YAYLALARIGEZİ DETAYI

15 Kişi ile Sınırlıdır! Aldığımız tedbirler için tıklayınız!

Zengin bitki örtüsü ve el değmemiş ormanlarıyla Türkiye’nin ilk biyosfer rezerv alanı Maçahel  / Sis denizi içerisindeki yaylalar ve bulutların üzerindeki yeşil cennet Maçahel / Saklı bir vadide gizlenmiş Maral Şelalesi / Dik yamaçlardaki ahşap evleri ve rengârenk ahşap camileriyle dağ köyleri / Türkiye’nin kuzey ucundaki şirin Gürcü köyleri / Borçka’da bir doğa harikası Karagöl / Yabanıl hayat ve bakir bir coğrafya…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Yöresel mimariye uygun mütevazı yerel otellerde üç gece yarım pansiyon konaklama,
 • Özel araçla ulaşım,
 • Biri yaylada olmak üzere toplam 4 öğle yemeği,
 • Otellerde 3 akşam yemeği,
 • FEST Travel Hijyen Kiti,
 • Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul - Trabzon - İstanbul arası gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan içecekler,
 • Kişisel harcamalar,
 • Fazla bagaj ücreti,

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
 • Kalınacak otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Gezideki çay anlatımları, yayla konaklamamızda işletmenin misafirperverliği, şoförümüzün tavırları ve insan ilişkileri çok güzeldi. Maçahel’in eşsiz doğasını yaşamak keyifliydi. Beni memnun ve mutlu eden, toplu halde olsak da kişiye özel hizmet vermeyi becerebilen bir acentesiniz.

Borçka, Kaaragöl gezisi ve sisli kayın ormanında yürüyüş muhteşemdi. FEST Travel ile yeniden seyahat eder ve tavsiye ederim çünkü organizasyon kalitesi çok yüksek, seçtiği rotalar çok orijinal.

Maçahel’deki doğa, yeşil, her yerden sular akıyor olması ve bunun verdiği dinginlik herhalde ilk defa bir tatilin ilk gününde evden, işten ve dünyadan kopmamı sağladı. Rehberimizin bilgisinden grubumuzun kalitesi ve dinamizminden çok etkilendim.

Seçilen yerler, konaklanan oteler ve yemek mekanları oldukça güzeldi. Yöre hakkında verilen bilgi ve gösterilen film de oldukça doyurucuydu. Yürüyüşler de dengeliydi hareket imkanı tanıdı. Rehberimiz ve şöförler de çok başarılıydı.

Gerek organizasyonun mükemmelliği,gerek,rehberimizin bilgisi,hakimiyeti,gerek grubumuzun olağan üstü uyumu,gezip gördüğümüz yerlerin cennetten farksız oluşu ile daha ne olsun diyebileceğimiz mükemmel gezi için Fest travel e sonsuz teşekkürler..

Maçahel Yaylaları çok uzun zamandan beri yapmak istediğim bir geziydi ama bu geziyi unutulmaz kılan gerek bilgisi gerek iletişim yeteneği ile rehberimizdir.

Maral Şelalesi ve sis içerisindeki orman yürüyüşü muhteşemdi.

Gezinin her bölümü çok zevkliydi. Maçahel hayalimdeki bir geziydi. Sayenizde gerçekleştirdim. Çok mutluyum.Bütün hizmetlerinizden çok memnunuz. Her zaman tavsiye ederiz.
Çok yararlı, bilgilendirici, keyifli bir gezi.  Maçahel çok güzeldi. Sürekli FEST'le seyahat ediyorum. Yakınlarıma öneriyorum. 
Doğanın en güzeline gitmiş olmak çok güzeldi. Seçilen bölge muhteşem. Ulaşımı çok zor olan yerlere ulaşım ve oraların gerektiği gibi değerlendirilmesi çok hoşuma gitti. Hiç aksama yok. Planlama ve organizasyon mükemmel. 
FEST ile yaptığım ilk konaklamalı geziydi. Unutulmaz bir deneyim oldu. Rehberimiz muhteşemdi. Konaklama imkanları, yöresel bilgi ve tatlar çok güzeldi. Profesyonel organizasyon yeteneği ve özgünlüğü sebebiyle FEST'i tavsiye ederim. 
Gezi hayallerimi gerçekleştirdi. Gezinin tüm bölümleri çok ilginç ve güzeldi. Çok arzu ettiğim bir geziydi. Etkinlikler beklediğimizin üzerinde çıktı. Yemekler de son derece lezzetli ve farklıydı. Gezi kitabı da çok bilgilendiriciydi. Şoförlerimizden de çok memnun kaldık. 
 
Muhteşem doğa, iyi grup, süper organizasyon, harika yemekler. Çok mutlu dönüyorum. Her zaman herkese tavsiye ederim. Etik değerleri yüksek, sorumlu turizm yapan bir şirket. 
Başarılı bir ekip, kalınan yerler temiz,  konforlu. Rehberin bilgisi mükemmel. Her şey için teşekkürler. 
Maçahel yaylalarının manzarası mükemmeldi. Bir dünya cennetinde yaşadık. Diğer firmaların gitmediği yerlere gezi düzenlediğiniz için sizi tavsiye ediyoruz. 
Güzel bir gezi oldu, hoş anılarla tamamladık. Bütün program çok düzenli bir şekilde uygulandı. Çiçekli Yol'da yürüyüş çok güzeldi. 
Kalite ve fiyat çok iyi. Yemekler ve yürüyüşler çok güzeldi. Gayet iyi, strese girmeden, sakin bir yolculuk yaptık. Şoförlerimiz de çok iyiydi.
Gezi programı çok iyi tasarlanmış. Rehberimiz işine hakim ve donanımlı. Sis içinde doğa yürüyüşleri ve yerel rehberin aracındaki yolculuklar çok güzeldi. 
Çok iyi bir geziydi. Tavsiye ederim, çok memnun kaldım. Doğanın güzelliği, zamanlama, güzergah ve etkinlikler çok güzeldi. 
Maçahel yöresini tanımak ve daha önce görmediğim yerleri görmek çok güzeldi. Zor bir rota, ama çok güzel. Doğa yürüyüşleri çok güzel. Maçahel yollarında bizi ustalıkla her yere götüren şoförlerimize de çok teşekkür ederiz. Güvenle yolculuk yaptık. 
Çok samimi bir ortam ve iyi bir rehberlik hizmeti. Doğadaki yürüyüşlerimiz ve rehberimizin anlatımları ve bizleri gezdiren kaptanlarımız çok başarılıydı. Doğa ve doğallık çok güzeldi. 
Gezi dopdolu ve çok güzeldi. Maçahel'deki otelimiz, yerel insanlar, her şey çok güzeldi. Çay Fabrikası gezileri çok güzeldi. Aynı Küba'daki puro fabrikaları gibi olması gerken bir ziyaretti. Rehberimiz, şoförler, kaldığımız aile oteli çok özeldi. Çok güzel organize edilmiş.
Ben hep sizinle seyahat ediyorum. 
2007'den beri sizinle geziyorum. İki çay fabrikasında çay üretimini görmek ve Borçka Karagöl çıok güzeldi. 
Güzel zamanda planlanmış güzel bir gezi idi. Bir doğa gezisi olması çok güzeldi. 
2014 yılında yaptığımız Doğu Karadeniz turu çok hoşumuza gitmişti. Maçahel hep aklımdaydı. Çok beğendim. Program da çok doluydu. Karagöl çok güzeldi. Bu FEST ile 4. gezim. Başka acente ile artık gezmem mümkün değil.
Dolu dolu bir gezi oldu, teşekkürler.  Dileyenlere daha uzun yürüyüş yapabilme imkanı verilebilir sadece.
Rehberimizin bilgi seviyesi, gezginlerle ilişkisi ve seçilen bölgenin doğası çok memnun ediciydi.
Tur programına uyulması, güler yüz ve uyum beni çok memnun etti. Fest Travel konusunda kesiklikle son deree tecrübeli ve yaptığı işe saygı duyan bir acenta. 

Gezi Ücreti

2.500

Tek kişilik oda farkı

250

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
27 - 30 Ağustos 2020
(3 gece 4 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.