SAGALASSOS ve KUYUCAK GEZİSİ

SAGALASSOS ve LAVANTA KOKULU KUYUCAK GEZİSİ


Gezi Ücreti

2.995

Tek kişilik oda farkı

325
Tarih
09 - 11 Temmuz 2021
(2 gece 3 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Bu geziyi 28 yıldır gerçekleştiriyoruz...

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ndeki görkemli Sagalassos antik kenti / Muhteşem bir görsel şölen: Lavanta diyarı Kuyucak Köyü /  Sagalassos buluntularının sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi / Göller Bölgesi’nin en büyük gölü Beyşehir / Günün her saatinde renk değiştiren Eğirdir Gölü / Bin yıldır akan su kaynağı Eflatunpınar Hitit Anıtı / Tarihi Kral Yolu, etkileyici doğası ve Hür İnsan şiiriyle akıllarda yer eden Yazılı Kanyon / Ülkenin turizme açılan ilk mağarası İnsuyu Mağarası / Baş döndüren lavanta kokuları ve gül bahçeleriyle Isparta’da unutulmayacak bir yolculuk…

Fiyata Dahil Olanlar

 • Isparta’da 2 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • Yerel lokantalarda 3 öğle yemeği,
 • Yerel lokantada 1 akşam yemeği,
 • Otelde 1 akşam yemeği,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Lavanta tarlası gezisi,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • Dinleme cihazı (cihaz için gerekli kulaklıkları misafirlerimizin temin etmesini rica ederiz),
 • FEST Travel Hijyen kiti,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İstanbul - Antalya - İstanbul ulaşım,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Programda belirtilmeyen 1 akşam yemeği,
 • Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

Video

Gezi Programı

FEST Travel tarafından önerilen uçuşla ve diğer ulaşım olanaklarıyla gelenlerle saat 09.45’te Antalya Havalimanı’nda buluşma. Yazılı Kanyon’a hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Barındırdığı endemik bitkiler ve yaban hayatının yanı sıra etkileyici arkeolojik kalıntılara sahip Yazılı Kanyon gezisi ve Epiktetos onuruna yazılmış Hür İnsan şiiri. Isparta’ya dönüş. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama.
Sabah erken saatte alınacak kahvaltının ardından Keçiborlu’ya hareket. Kuyucak Köyü’nde lavanta tarlalarında gezi ve lavanta çayı molası. Yalvaç’a hareket Yerel bir lokantada öğle yemeği. Son yıllardaki kazılarla dört kilisenin ortaya çıkarıldığı, Hıristiyanlığın önemli şehirlerinden Psidia Antiokheia antik kentinin gezilmesi. Isparta’ya hareket. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
Yıllar önce Hasan Hüseyin’in “Ağlasun Ayışığı” şiiriyle ünlenen Ağlasun’a hareket. İhtişamıyla UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne alınan çeşmeler kenti Sagalassos gezisi: Antonius Pius Tapınağı, anıtsal çeşme, tiyatro, agora. Ülkenin turizme açılan ilk mağarası özelliğini taşıyan İnsuyu Mağarası’na hareket. İnsuyu Mağarası’na varış ve mağara ziyareti. Burdur’a hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Burdur Arkeoloji Müzesi gezisi. Yaklaşık 2 saatlik yolculukla Antalya Havalimanı’na varış. FEST Travel tarafından önerilen uçuşla İstanbul’a hareket.

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Bu sizinle ikinci seyahatim ve farkınızı ilk seyahatimde bile anlamıştım. Umarım sizlerle yurt dışı seyahatleri de yaparım. Sagalassos antik kenti gezilirken bir anda karşıma çıkan suyu akar haldeki Antoninler çeşmesi beni çok mutlu etti. 
İki güne çok güzel programlanmış ve gerçekleştirilmiş bir gezi. Tüm geziden çok memnun kaldım. 
Rehberimizin anlatımı ile çok keyifli bir gezi daha geçirdik. Memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum. 
Çok güzel organize edilmiş. Her şey 5. 
Kısa sürde düzenli, porgrama uygun olup hem de yoğun bir şekilde gezi / bilgi orantısı başarılı tamamlanan bir gezi programı idi. Gezi rotaları doyurucu ve düzenli.
Etkileyici ve görülmeye değer yerlerdi. Rehberimizin bilgisi ve konulara hakimiyeti, kah müzik kah şiirle bilgilere ek renk katması çok hoş oldu. Ailece sadece FEST'le seyahat ediyoruz.
Genel olarak her şey mükemmeldi. Rehberimiz çok iyiydi, Sagalassos ve Eğirdir şahaneydi. Uyumlu ekibimizle her şey şahaneydi. 

Sagalassos hep görmek istediğim bir yerdi, bu turu FEST Travel ile gerçekleştirdiğim için çok mutluyum rehberimizden en ince ayrıntısına kadar öğrendim.

Programın farklı zenginliklere dokunuşu en memnun olduğum tarafı. Sagalssos'u bir numaraya koyabiliriz. Memnuniyetle takipçiniz ve elçiniz olacağım. 
FEST farkı, süpersiniz. Her şey en ufak ayrıntısına kadar planlanmış. Sagalassos'a özellikle sabah erken gidilmesi, çok sıcak ve kalabalık olmadan ziyaretin tamamlanmasından memnun kaldım.

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.30

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com