Kullanım Koşulları


İşbu Web Sayfası Çalışması ve sayfadaki her türlü içerik, fotoğraf, bilgi veya işaretlerin tüm hakları münhasıran FEST Travel'a ve/veya ilgili eser sahiplerine aittir. İşbu Web Sayfası Çalışması ve içeriği ilgili yasal mevzuat ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır. Önceden izin almaksızın, bu sitede bulunan içerik, malzemeler, fotoğraf, bilgi veya işaretler hiç bir şekilde kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, postalanamaz, aktarılamaz veya dağıtılamaz.

Yukarıdaki maddelerle ilgili sorularınız ve izin işlemleri için lütfen e-posta ile temas kurunuz. FEST Travel'ın sair mevzuattan kaynaklanan her türlü hakkı saklıdır.


Önerdiklerimiz

KARİYE'DEN VLAHERNA AYAZMASI'NA
HEYBELİADA

HEYBELİADA

Günübirlik
KIRŞEHİR ve HACIBEKTAŞ
OSMANLI’NIN İLK BAŞKENTİ: BURSA
SÜLEYMANİYE - VEFA - ZEYREK
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]