Mil ve Upgrade Bilgileri


Uçak biletlerini baştan sona milleri ile almak isteyen misafirlerimizin paket fiyatından grup uçuş ücreti ve havalimanı vergileri çıkarılmaktadır. Ancak bu uygulamanın yapılabilmesi için grupta FEST Travel’ın havayoluna yatırmış olduğu kesin kişi sayısının üzerinde bir katılım olması gerekmektedir. Grup sayısının minimum sayıda kalması halinde miller ile baştan sona bilet alımını kabul edemiyoruz.

Milleri ile business sınıfa upgrade olmak isteyen misafirlerimizin öncelikle ekonomi sınıftan biletlerinin kesilmesi gerekmektedir. Böyle bir talebiniz olması halinde biletleriniz kesilerek size gönderilecektir. Miles&Smiles kartınızın fotokopisi ve Kimlik Belgenizin aslı ile THY Satış ofisine başvurarak uçak upgrade sınıfı müsaitliği doğrultusunda işleminizi yaptırabilirsiniz. Bu süreçte yetersiz milden dolayı upgrade edilemeyen biletlerden oluşacak zararlardan FEST Travel sorumlu değildir. Bu işlem için öncelikle kesilen ekonomi biletlerinin herhangi bir biçimde iptali durumunda parasının iade edilemeyeceğini özellikle belirtiriz.

THY MİL KURALLARI:
Ödül bilet, refakatçi bilet ve Upgrade işlemleri için başvurduğunuzda, Üye veya üye adına müracaat eden kişi tarafından mutlaka aşağıdaki evraklar verilmelidir:

Üyenin;

  • Miles&Smiles kartı veya okunaklı fotokopisi, üzerinde tk üyelik numarasının da yer aldığı shop&miles kredi kartı fotokopisi,
  • Resmi ve geçerli kimlik kartının orijinali, noter tasdikli kimlik fotokopisi veya noter tasdikli nüfus sureti,
  • Üyenin talebini belirten imzalı dilekçesi.

Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]