Mil ve Upgrade Bilgileri


Uçak biletlerini baştan sona milleri ile almak isteyen misafirlerimizin paket fiyatından grup uçuş ücreti ve havalimanı vergileri çıkarılmaktadır. Ancak bu uygulamanın yapılabilmesi için grupta FEST Travel’ın havayoluna yatırmış olduğu kesin kişi sayısının üzerinde bir katılım olması gerekmektedir. Grup sayısının minimum sayıda kalması halinde miller ile baştan sona bilet alımını kabul edemiyoruz.

Milleri ile business sınıfa upgrade olmak isteyen misafirlerimizin öncelikle ekonomi sınıftan biletlerinin kesilmesi gerekmektedir. Böyle bir talebiniz olması halinde biletleriniz kesilerek size gönderilecektir. Miles&Smiles kartınızın fotokopisi ve Kimlik Belgenizin aslı ile THY Satış ofisine başvurarak uçak upgrade sınıfı müsaitliği doğrultusunda işleminizi yaptırabilirsiniz. Bu süreçte yetersiz milden dolayı upgrade edilemeyen biletlerden oluşacak zararlardan FEST Travel sorumlu değildir. Bu işlem için öncelikle kesilen ekonomi biletlerinin herhangi bir biçimde iptali durumunda parasının iade edilemeyeceğini özellikle belirtiriz.

THY MİL KURALLARI:
Ödül bilet, refakatçi bilet ve Upgrade işlemleri için başvurduğunuzda, Üye veya üye adına müracaat eden kişi tarafından mutlaka aşağıdaki evraklar verilmelidir:

Üyenin;

  • Miles&Smiles kartı veya okunaklı fotokopisi, üzerinde tk üyelik numarasının da yer aldığı shop&miles kredi kartı fotokopisi,
  • Resmi ve geçerli kimlik kartının orijinali, noter tasdikli kimlik fotokopisi veya noter tasdikli nüfus sureti,
  • Üyenin talebini belirten imzalı dilekçesi.
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.