Özel Geziler


Hiç Özel Butik Gezi deneyimlediniz mi?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için…

Sizlerin unutulmaz bir tatil geçirmeniz için özel butik geziler düzenliyoruz. 4-20 kişilik gruplar için tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda özel seyahat planları tasarlıyoruz. Deneyimli danışmanlarımız, size en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir seyahat deneyimi sunmak için çalışıyorlar.

Dünya adı verilen eşsiz kitabın sayfaları arasında gezinirken, sevdiklerinizle yeni anılar yaratmanın keyfini çıkarın. En özel ayrıntılarla gezinizin planlanmasını FEST Travel Özel Gezilerin uzman ekibine bırakın.

Hayalleriniz emin ellerde çünkü…

Uzmanlarımız, bir gezginin başka bir gezgine vereceği tavsiyelerle, sizi en iyi şekilde yönlendiriyor, neye ihtiyacınız olacağını bilerek eksiksiz bir hizmet sunuyor. Otantik bir deneyimi huzurla, konforla yaşamanızı sağlıyor.

Planlama sürecinde, seyahat amacınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle yakından iletişim kuruyoruz. Böylece, tatilinizi özel kılmak için uygun turlar ve aktiviteler seçiyoruz. Örneğin, yerel kültürü deneyimlemek istiyorsanız, sizi seyahat edeceğiniz bölgenin tarihi ve kültürel yerlerine götürüyoruz. Eğlenceli bir tatil istiyorsanız, size heyecan dolu aktiviteler sunuyoruz.

Geziniz boyunca, sizin rahatınız için en iyi konaklama seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca, size özel sürücü, rehber ve diğer hizmetleri de sağlıyoruz. Seyahat sürecinde herhangi bir sorun yaşamamanız için her ayrıntıyı önceden planlıyoruz.

Tecrübemizin ve uzmanlığımızın yarattığı farkla bu hedefimize varmak, konforunuzu ve mutluluğunuzu sağlamak önceliğimiz. 

Sizi her zaman en iyi şekilde ağırlamak ve tatilinizi tamamen özelleştirilmiş bir deneyim haline getirmek istiyoruz. Özel butik gezilerimizi deneyimlemek ve teklif almak için lütfen aşağıdaki e-posta adresinden veya seyahat hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

[email protected] 
 
08502214883
 
Münferit olarak katılabileceğiniz gezileri görmek için tıklayınız.
 
Sevgilerle,
 
FEST Özel Butik Geziler Ekibi

Önerdiklerimiz

KARİYE'DEN VLAHERNA AYAZMASI'NA
HEYBELİADA

HEYBELİADA

Günübirlik
KIRŞEHİR ve HACIBEKTAŞ
OSMANLI’NIN İLK BAŞKENTİ: BURSA
SÜLEYMANİYE - VEFA - ZEYREK
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]