Tatil planınızı hâlâ yapmadınız mı?


Avrupa ülkeleri, kültür ve sanat merkezi kentleri, sevimli ortaçağ kasabaları, bozulmamış mimarisi ve eşsiz doğal güzellikleriyle halen gezginlerin en popüler destinasyonları arasında yer alıyor. Ramazan Bayramı tatili için henüz plan yapmadıysanız, FEST Travel size Avrupa’da birbirinden özel 4 program öneriyor.

KATHAR ŞÖVALYELERİNİN DİYARI 

Bayram tatili için ilk önerimiz, Güney Fransa. 12. yüzyılda Katolik Kilisesi’ne karşı çıkışlarıyla bilinen Katharların topraklarındaki rotanız üzerinde, bu inancın doğduğu Albi ve Carcassonne kentleri, kıtanın en büyük havacılık merkezi “pembe şehir” Toulouseve en önemli hac merkezlerinden Lourdes yer alıyor. Fransa’nın en önemli suyolu Midi Kanalı’nda keyifli bir tekne gezisi de cabası…

BALTIK BAŞKENTLERİ

İkinci rotamızda, efsanelerle zenginleşen bir tarihe tanıklık eden dört Baltık başkenti var: Finlandiya-Estonya-Letonya-Litvanyahattındaki gezimiz, bir liman kenti ve kültür merkezi olan Helsinki, ortaçağ havası taş döşeli sokaklarında solunan Tallinn, mükemmel bir yeşil dekora kondurulmuş gibi duran Riga ve kayıp bir krallığa ev sahipliği yapan Vilnius’u kapsıyor.

İSKANDİNAVYA 

Tek programda birden fazla ülkeyi keşfetmek isteyenler için bir öneri daha: İsveç-Norveç-Danimarka. Doğayla tarihin buluştuğu İskandinav coğrafyasındaki bu gezide, sadece çok yönlü kültürel birikimleriyle başkentler Oslo, Stockholm ve Kopenhag’ın enerjilerini değil, büyüleyici oluşumlar olan fiyortların görkemini de hissedeceksiniz.

BUZUN VE ATEŞİN DANSI İZLANDA 

Bayramda rotasını daha da kuzeye yöneltmek isteyenler için son önerimiz, yeryüzünün en el değmemiş ve vahşi yörelerinden biri olan İzlanda. Doğa izlenimleriyle dolu bu Oeconomica® gezisi, aktif volkanlar, buzullar, fiyortlar, ayın yüzeyini andıran kraterler, gayzerler ve Avrupa’nın en güçlü çavlanlarıyla tam bir doğa şöleni… Amerika ve Avrupa kıtalarının kırılma noktasında yer alan İzlanda’da benzersiz bir maceraya hazır olun!


http://www.m-iss.com/2017/05/tatil-planinizi-hala-yapmadiniz-mi/
23 Mayıs 2017-

Önerdiklerimiz

YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
YEDİKULE’DEN SAMATYA’YA TURU
BOĞAZ’IN RUMELİ SAHİLİ: SARIYER
BURGAZADA - KINALIADA
KAZAKİSTAN - KIRGIZİSTAN
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com