2019’un Dikkat Çeken Güzergâhları


2019’daki ilk FEST Travel bülteniyle tüm gezginlere tekrar mutlu yıllar diliyoruz. Aramızda yaptığımız kısa bir anket sonucunda çıkan 2019’un en çok dikkat çekebilecek altı güzergâhı sizin için derledik. Yeni yıl ile yeni geziler hayallerinizi süslerken sizlere  yardımcı olmak istedik.

FEST Travel tecrübesi ve ayrıcalığıyla görebileceğiniz bu altı rotada ve diğer güzergâhlarımızda sizleri ağırlamak dileğiyle.

 

Kayıp Kıta Madagaskar

Madagaskar, doğal güzellikleri, hiçbir yerde görülemeyecek canlıları ile keşfedilmeyi bekleyen bir kayıp kıta. Siz de buraya tıklayarak bu adayı bizimle keşfedebilirsiniz. 

 

 

Hakkâri-Şırnak-Cizre

Ülkemizde 2018’in keşfedilmeyi bekleyen yıldızı Tunceli oldu. FEST Travel olarak buraya yoğun bir çalışma gerçekleştirdik ve 2019’da da bunu sürdürüyoruz. Ancak bizim için 2019’un dikkat çekecek yeni rotası Hakkâri-Şırnak-Cizre olacak. İlk defa gerçekleştireceğimiz bu kurgunun detaylarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

 

Etiyopya

Hem Omo Vadisi hem de klasik güzergâhı ile Etiyopya keşif tutkusu ile beslenen gezginlerin göz ardı edemediği bir adres. 2019’da da bu özelliğini koruyacak gibi. Afrika’nın bu şaşırtıcı ülkesini keşfetmek ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Umman

Efsanevi denizci ve kâşif Sinbad’ın ülkesi yavaş ve sessizce gezginlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. 2018’de Umman Havayollarının da resmi olarak ülkemize ofis açmasıyla birlikte Umman’a ilginin çok daha artacağına inanıyoruz. Arabistan Yarımadasının incisi, dipsiz çöl denizleri, büyüleyici sahilleri, dramatik dağları ve merak uyandıran tarihi ile FEST Travel’ın yıldızları arasındaki Umman’ı buraya tıklayarak keşfetmeye başlayabilirsiniz.

 

Pakistan

Renkli kamyonlarının heybeti, sıcak insanları ile Pakistan çok az gezginin görme fırsatı yakalayabildiği bir ülke. Hiç şüphesiz listemizin de en önemli güzergâhı. İndus Vadisi’nin efsanevi görkeminin, Pakistan’ın coşkusunun ve eşsiz kültürünün FEST gezginlerinin dikkatini çekeceği aşikâr. Pakistan gezilerimizi buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Romanya

Bizce Avrupa’nın göz ardı edilen ülkelerinden biri Romanya. Oysaki kültürü, coşkusu ve renkliliği ile nefes kesiyor, her gideni hayrete düşürüyor ve ‘bu kadar yakında olan bir yere neden daha önce gitmedim’ dedirtiyor. Drakulas’ı, Gotik mimarisi, tıka basa tapınakları, Tuna Deltası’nın güzelliği, Avrupa’nın en iyi korunmuş vahşi yaşamı ile hemen yanı başımızdaki bu ülkeye olan gezilerimizi buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

 11 Ocak 2019-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.