VAHŞİ ALASKA

VAHŞİ ALASKAGEZİ DETAYI

ABD’nin en büyük eyaletinde benzersiz bir yolculuk / Birbirine yaslanmış karlı dağlar, denizin kıyısına kadar inen ormanlar, denizle kucaklaşan buzullar, masmavi ve durgun bir deniz / Kenai Fiyordları / Kuzey Amerika hayvanlar topluluğu: Alaska koyunu, yassı boynuzlu geyikler, Kuzey Amerika kızıl rengeyiği, bozayılar, kel kartallar, balinalar, foklar, denizaslanları / “Altına Hücum” kasabaları / Büyük gemilerle görüşemeyecek bir derinlik / Doğanın değişmeyen engin güzelliği, vahşiliği ve sükuneti…Gezinin tamamı çok etkileyiciydi. Ama en etkilendiğim yerler Seward tekne turundaki balinalar ve buzullar ile Fairbanks'deki uçakla gittiğimiz Athabascan Köyü ve tekne gezisiydi.
 
Fest ile seyaheti kesinlikle tavsiye ederim çünkü sürprize yer yok, beklentilerinizin tam karşılığını alıyorsunuz.
Kaçırılmaması gereken bir geziydi. Zorlu ama çok zevkliydi. Denali Ulusal Parkı, Talketna, gemi yolculuğu ve Kenai Fiyortları gezinin en fazla memnun kaldığım bölümleriydi. 
Uzun yıllardır Fest ile seyahat ediyorum. Öncelikle çok güvenilir bir tur şirketi. Görmek istediğim fakat çoğu insanın gitmeyi düşünmeyeceği yerlere de tur düzenliyorlar. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim.
Özenle hazırlanmış bir geziydi. DOnanımlı rehberimizin özverili yaklaşımlarıyla gezimiz çok keyifli geçti. 
Rehberimizin yakın ilgili, disiplini ve verdiği bilgilerle çok iyi bir gezi olarak yorumlayabilirim. Aynı gezi kış aylarında tekrar yapılırsa bir kez daha katılabilirim.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.