FEST Travel 2018/1 Programı Çıktı


 
 
FEST Travel yeni yıla yeni heyecanlarla girdi. Yaklaşık otuz yıldır basılı olarak FEST Gezginlerine ulaştırdığımız dönemsel programlarımızı artık sanal ortamda ileteceğiz. Daha yeşil bir çevre için kâğıt kullanımımızı en az indirmek amaçlı çalışmalarımızın bir ürünü olarak bu kararı verdik.

Yılda iki kez yayınlayacağımız yeni formatlı programlarımızda FEST Gezginlerine görsel bir şölen de sunmak istedik ve siyah-beyaz sayfa düzeninden capcanlı fotoğraflarla hayat verilmiş rengârenk bir sayfa tasarımına geçtik. Bu çabalarımızın ve heyecanımızın ilk meyvesi Program 2018/1’de 300’ü aşkın gezimiz, çok daha detaylı bir şekilde yer alıyor

Programımız bu yıl 30. yaşını kutlayan Adım Adım İstanbul® gezilerimizle açılıyor. Bir klasik haline gelen programlarımız, semt gezilerimiz, gece gezilerimiz, ilk defa ya da sadece FEST tarafından düzenlenen çok özel programlarımız, İstanbul’un florasını keşif gezilerimiz ve İstanbul’un yakın çevresine günübirlik gezilerimiz Adım Adım İstanbul® bölümünde sizi bekliyor.

Coğrafi bölgelere göre düzenlediğimiz Yurtiçi Rotaları bölümümüzde yine ilkleri ve sadece FEST farkıyla çıkacağınız yolculukları, yurtiçindeki Yeşil ve Lezzetli rotaları, ayrıca planlanma aşamasında olan ve yakın zamanda misafirlere sunulacak gezilerimizi bulabilirsiniz.

Avrupa, Asya-Ortadoğu-Uzakdoğu, Amerika, Afrika ve Kutup Bölgeleri gezilerimizin olduğu Yurtdışı Rotaları bölümümüzde de dünyanın en önemli müzik etkinliklerine özel hazırladığımız Notalı rotalarımızı ve raylar üstünde rüya gibi yolculuklar öneren Trenli rotalarımızı liste halinde bulabilirsiniz.  

Bunların dışında 2018/1 programımızda, Ramazan ve Kurban bayramlarına özel gezilerimiz, Oeconomica® gezilerimiz, Exodus ve Kişiye Özel programlarımız ve Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı Seminerleri de ayrı bölümler halinde kendine yer buldu.

Seyahatin ne yaşı var ne de zamanı… Bunu çok iyi bilen FEST Travel, sadece hayallerinizi gerçekleştirmenize vesile olmuyor; size yeni hayaller de kurduruyor. Hayallerinin peşine düşen herkesi FEST Ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Programımızı incelemek için: https://issuu.com/festtravel/docs/2018_i

 

 

 07 Şubat 2018-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.