HAFTASONU EDİRNE GEZİSİ

HAFTASONU EDİRNEGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Mimar Sinan’ın “ustalık eserim” dediği Selimiye Camisi / Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı ve 3 imparatorluğun izlerini taşıyan eşsiz tarih mirası  / Osmanlı payitahtı Edirne ve hanlar, hamamlar, camiler, medreseler, çarşılar, köprüler / II. Bayezid Külliyesi ve hastaların su ve müzik sesiyle deva bulduğu şifahane / Yedi düvele nam salan pehlivanların meydanı Sarayiçi / Edirne’ye özel lezzetler…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Edirne’de 4 yıldızlı otelde bir gece oda kahvaltı konaklama,
 • Yerel lokantada 2 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Haftasonu Edirne” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Kişisel harcamalar.Transferimiz dakik, huzurlu ve rahattı. Gezi araç kaptanımız arabanın temizliği ve sürüş becerisi olarak çok sakin ve güven vericiydi. Seçilen restoranları beğendim ancak bazı yerlerde alışkanlığım olmadığı için yiyemedim. Selimiye Camii gerçekten iftihar edilecek bir yapı. Edirne diğer büyükşehirlerimize göre çok daha medeni diyebilirim, insanlar yardımsever ve konuksever. FEST ile gezerken stres yok hep memnun kalıyorum.

II.Beyazıt Külliyesi, Selimiye Camii ve diğer tarihi yerleri görmek, içinde bulunmak büyük bir zevkti. Yapıtlar, el sanatları, işçilik, tarihi doku umduğumdan güzeldi.

Biz Edirne gezisini 1 gece konaklamalı olduğu için tercih etmiştik böylece koşturmadan sindirerek gezebildik ve her şeyin butik ve detaylı düşünüldüğünü tecrübe ettik. Teşekkürler.

Çok pek çok beğendim. Son drece güzel organizasyon. Zamanlamalar, gidilen yerler mükemmel. Son derece aydınlatıcı idi. Ayrıca tura katılan kişiler de birbirine uygundu. Tekrar seyahat ederim. Çünkü güven duydum. Tavsiye edeceğim. 
Edirne'yi kültürel olarak tanımak ve Sağlık Müzesi çok güzeldi. İyi program yapılması, gezi rotaları ve zamanlama nedeniyle rehberimizin kültürel bilgilendirmelerini yararlı bulduğum için tavsiye ediyorum. 
Çok güzel hislerle, malumat dolu dolu ve mutlu hislerle eve dönüyorum. Çok güzel, çok detaylı bir program. Rehberimiz sayesinde her yeri hem görerek hem anlatımlarıyla gördük. Senelerdir daima hiç düşünmeden FEST Travel. 
Çok güzel bir gezi oldu. Rehber mükemmeldi. Görülecek yerler ve sıralama çok iyi seçilmiş. Otel, güzel ve temiz ve konforlu. Kahvaltısı çok iyi. Gece tavernaya gitmek iyi oldu. Hem eğlendik ve hem de gezi arkadaşlarıyla kaynaştık. Her yönüyle tatmin edici bir gezi yaşattınız. 
Her anı güzeldi, ayrım yapmak çok zor. Çok eski bir FEST gezgini olarak her zaman FEST gezilerini çok sevmişimdir ve diğer şirketlerden farklılığı inkar edilemez. 
Çok keyifliydi, daha iyisi olamazdı. Bize bildirilen programa uyularak çok güzel bir gezi yapıldı. Teşekkürler. Eskiden turlara önyargım vardı ama bundan daha sonra daha sık katılacağım. 

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.