AYDIN İZMİR GEZİSİ

AFRODİSYAS VE İYON KENTLERİGEZİ DETAYI

Tanrıça Afrodit’e adanmış bir kent: Türkiye’den UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne giren Afrodisyas / Yalnızca Afrodisyas kazılarında bulunan eserlerin sergilendiği Anadolu’nun en etkileyici ve sıra dışı müzesi: Afrodisyas Müzesi / Antik dünyanın en önemli liman kentlerinden UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Efes / MÖ 28 Mayıs 585 tarihindeki güneş tutulmasını hesaplayan, geometrideki teoremleri hâlâ kullanılan Thales / Antik dünyanın yedi ünlü düşünüründen biri olan Bias’ın memleketi Priene ve Athena tapınağı / Izgara kent planını bulan Hippodamos ve Ayasofya’nın mimarlarından  İsidoros gibi mimarları yetiştiren Miletos / Antik çağın kehanet merkezi Didyma ve Medusa başıyla görkemli Apollon tapınağı…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • İstanbul - Denizli ve İzmir - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Kuşadası’nda 5 yıldızlı otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama,
 • Yerel lokantalarda 3 öğle yemeği ve otelde 2 akşam yemeği,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Afrodisyas ve İyon Kentleri” gezi kitabı,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.Uzun zamandır beklediğim ve gezmek istediğim yerlerdi, rehberimizin engin bilgileri eşliğinde çok güzel ve faydalı oldu. Daha İstanbul'a dönmeden tavsiyelere başladım. Birçok kez sizinle seyahat edeceğiz. 
Seçilen güzergahlar, ayrılan süreler hakkını verdirecek kadar iyi planlanmıştı. Profesyonellik düzeyi çok memnuniyet verici. FEST ile İstanbul dışında ilk kez bir tura katıldım. Bütün programdan çok memnun kaldım. 
Türk turizmine çok başarılı bir hizmet verilmekte. Her bölüm güzeldi. Zamanlama, ulaşım, varış noktaları gayet yerindeydi. Yerel lokantaların seçilmesi çok yerindeydi. 
Kesinlikle tavsiye ederim. Rezervasyon aşamasından başlayarak gezinin tamamı çok güzel geçti. Rehberimizin bilgisi ve davranışı da gezinin güzel geçmesinde çok etkili. Tamamı çok güzel organize edilmiş bir gezi. 
Oldukça detaylı idi. Tüm ekibin ellerine sağlık. 

Merhaba 29 Ekim iyonya - Afrodisyas gezisi benim Fest Turizm ile tanışma gezim oldu.
Son derece güzel hazırlanmış bu gezi benim için eğitici, keyifli, katılan kişilerle kurduğum dostluklarla mükemmel bir gezi oldu diyebilirim. Uzman rehberleri sayesinde tarihte o dönem İyonya şehirlerinde dolaşarak zaman tünelinden geçtik. Bize emeği geçen tüm FEST personeline çok teşekkür ediyorum. Sevgiler Meserret T.

21-23 Nisan tarihlerinde yapılan Afrodisyas-Efes-Bergama gezisi bizleri fazlasıyla mutlu etti.

İtalya ve Roma turları üzerine yaptığımız bu gezide Türkiye'dede en az İtalya'daki kadar güzel korunmuş yerleşim yerleri ve tarihi eserlerin sergilendiği müzeler gördük, sanki İtalya gezisinin devamı hatta daha güzeli gibiydi.

Yıldım Büktel ve Deniz Yalav'ın birbirine paralel anlatımları, derin bilgilerine ve tüm Fest çalışanlarına çok teşekkür ederiz .

Fest Travel'ın diğer gezilerinde de birlikte olmayı ümit ediyoruz.

 

Ayla - Feza Pınar E.


Gezi Ücreti

1.800

Tek kişilik oda farkı

225

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
17 - 19 Mayıs 2019
(2 gece 3 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.