ERZURUM - KARS GEZİSİ

ERZURUM - KARSGEZİ DETAYI

Ani harabeleri, Arpaçay nehri ve vadisi çok güzeldi. O bölgeye birçok uygarlık gelmiş geçmiş eserler bırakmışlar. Zamanlamamız ve güzergahımız çok iyiydi, boşuna zaman kaybımız hiç olmadı.

Mustafa Bey’in engin bilgisi ve müthiş enerjisi sevgi saygısı planlaması ve çözüm üretmesi muazzam düzeyde. Her şey gerçekten mükemmeldi şuna da ihtiyacımız var diyemedik. Anında çözüm üretiliyor. Program zaten harika yemek seçimleri inanılmaz derecede güzel. FEST’i tek geçiyorum kadro muhteşem.

Ani Harabeleri ve Çıldır gölünü çok beğendim. Rehber profesyonel, bilgili ve ilgili. Acentesine olan bağlılığı son derece yüksek. Ekibiniz profesyonel şekilde grubu yönetiyor. Program duyurularınız da çok başarılı.

Ani Harabelerinden çok etkilendim. Ayrıca rehberimiz Mustafa Bey’in engin bilgisi ve karşılaştırmalı anlatım biçiminden çok memnun kaldım. Kendisi bizlere karşı hep güler yüzlüydü ve en küçük problemimize bile hızla çözüm yolu buldu. En son akşam düzenlenen folklor gösterisi muhteşem derecede keyifliydi. İşini ciddiye alan yüksek verimde geziler düzenleyen bir acentesiniz.

Şoförlerimize Kars’ın zorlu şartlarında bu kadar emniyetli kullandıkları için teşekkür ederim. Yöre ile ilgili tüm tatları keşfetme şansı bulduk.Hepsi çok lezzetliydi.Geziye gelirsek zamanlama ve doğa açısından çok etkileyiciydi. FEST gezileri hizmet/fayda dengesi açısından arzu edilen düzeyde. En büyük artısı bana göre rehberlik hizmetinin neredeyse akademik düzeyde bilgi içermesi.

İlk defa bir seyahatimde uçağa bindiğim andan seyahatin sonuna kadar her safhasından çok memnun kaldım. Gezi zamanlaması harika idi. Rahatlıkla her yeri gezebildik. Güzergahlar çok iyi düzenlenmiş. Etkinlikler çok mutlu edici idi. Gezi kitabı da tarih kitabı gibi adeta, çok aydınlatıcı. Teşekkürler. Rus kültürünü yaşamış Kars şehrini çok beğendim. Yaşanan tarih hüzünlü, buraları tanıma şansı bulduğum için şanslıyım. Rehberimizin bilgileri de daha fazla aydınlanmamıza neden oldu. Yöresel tatların hepsini tatma şansımız oldu. Otel de harika idi. FEST'in hizmetlerinde sınır olmadığını gördüm ve çok memnun kaldım. 
Zamanlama ve güzergahlar çok güzel. Etkinlikler başarılı, yemekler yöresel. Çok memnun kaldım. Şirketinizle ikinci seyahatim. Bundan sonraki seyahatlerimi sizinle yapmak isterim.
Şimdiye kadar gittiğim gezilerin en güzeliydi. FEST'e teşekkürler. Grubumuz çok güzeldi. Her şey çok güzel ayarlanmıştı. Yöresel tatları tattırdınız. Gezi kitabı sayesinde bilinçli gezi yaptık. 
Çok memnun kaldım, gezide ekstra ödeme yapılmadı. Rehberimizden de çok memnun kaldım. 
Gezinin tümünü beğendim. Gezi güzergahı planlandığı gibi işledi. Sürpriz etkinlikler yapıldı, hepsini beğendim. Yöresel yemekler tercih edilmişti, hepsini sevdim. Geziyle ilgilenen kişilere de teşekkürlerimi iletiyorum. Kaliteli, güzel bir gezi acentesi olduğunuz izlenimim var. Bu sizinle ilk seyahatimdi. Başarılarınızın devamını dilerim. Önemli ve değerli bir görev üstlenmişsiniz çünkü. Sizi tavsiye edeceğim.
Genel olarak iy ibir gezi idi. Ani bölümü ilgi çekiciydi. Organizasyon başarılı. Zaman planlaması etkin yapılmıştı. Rehberimiz ilgili ve bilgili. Düzenli ve organizasyon gayet iyi. Gereksiz detay ve zamna kaybı yaratacak ögeler yok.
Genel oalrak gayet iyi bir geziydi. Keyifli bir gezi, zamanlamalar, planlama, rota çok iyiydi. Rehberimize bilgi düzeyi ve güleryüzü nedeniyle teşekkür ederim. 
Gezi programı kapsamlıydı, programa uyuldu. Grup uyumluydu. Lokantalar ve menüler ititna ile seçilmişti. Yemekler oldukça lezzetliydi. Genel olarak tatmin edici bir geziydi. 
Genel olarak memnun kadlım. Yeniden seyahat ederim FEST'le. Çünkü her detay düşünülmüş. 
Benim düşünceme göre gayet yeterli, sıkıştırılmış bir gezi değil. Saatlerin seçimi, otel ve grup katılımcıları ile odlukça güzel bir gezi oldu. Satış ekibinden rehberimize herkese çok teşekkürler. 
İlk kez FEST Travel deneyimi yaşadım. Organizasyon tatmin edici, kültür paylaşımı ve program güzel. Daha önce terübe etmiş arkadaşlarımdan, dostlarımdan duyduğum kadar ve keyifli imiş. Her yönüyle memnun kaldım. Tebrikler. 
Rehberin bilgi aktarımı ve otel seçimleri güzel. Rehberler çok bilgili, FEST çok disiplinli ve organize çalışıyor. 
Genel anlamda güzel bir geziydi. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Zamanlama süperdi, program da özenliydi. teşekkür ederiz. Lokantalar da yörenin en iyileriydi. Yemekler de yöresel ve lezzetliydi. 
Süresi idealdi, koşturmaca yaşamadan rahat bir program ile keyifli bir seyahat geçirdik. Rehberimizin bilgi birikimi ve bölgeye ilişkin deneyimi de güzeldi. 
Rehberimiz çok bilgiliydi. Kendisine eşsiz anlatımı için teşekkür ediyoruz. Gidilebilecek en iyi lokantalara gidilmiş olduğunu düşünüyoruz. Menüler zengindi. Her konuyla ilgili bizimle yakından bizimle ilgilendi.Her şey oldukça iyi düşünülmüştü. Bilgi aktarımı ve ticari kaygının 2. planda oluşunun hissettirilmesi nedeniyle tavsiye ederiz.
Bütününden çok memnun kaldığımız bir gezi oldu. Devamlı sizlerle gezmekten mutluyuz.
Kanlı Tabya Müzesi bizi çok duygulandırdı. Her şey çok iyi idi. Her zaman tavsiye ediyorum. Gezilerde her şey gayet muntazam organize ediliyor.
Ani Harabeleri, Boğatepe, Çıldır Gölü ve tüm restoranlar çok güzeldi. Konsept ve kalite açısından diğer acentelerden çok farklı.
Birçok yeri görebilmemiz çok iyiydi. Çok iyi yöresel yemekler yedik. FEST çok iyi gezdiriyor. 
Çok güzel birg eziydi. Şimdiden tavsiyelere başladım. Tarihi yerleri görmek çok güzeldi. 
Kafkas Cephesi Harp Tarhi Müzesi'nin programda olması çok güzeldi. Çok memnun kaldık. Çok sorunsuz, beklentilerimi karşılayan bir gezi oldu. 
Ani ve Çıldır Gölü gezisi çok güzeldi. Genel olarak mutlu olduğumuz bir geziydi. FEST'te turlar beklentilerimi karşılıyor. Rehberler çok iyi. Katılımcı profili iyi. 
Ani Harabeleri çok güzeldi. Tavsiye ederiz. Fest alışkanlık oldu. 
Bütününden çok memnun kaldığımız bir gezi oldu. Sizlerle gezmekten mutluyuz.
Gezi planı, yöresel yemek seçenekleri, yöresel gösteriler, rehberimizin verdiği bilgiler bizi Kars ve çevresi hakkında fazlasıyla bilgilendirdi. Tur arkadaşlarımız çok uyumlu ve eğlenceliydi. Güzel bir gezi oldu. Fest Travel’a teşekkürler..
Gezinin her bölümünden memnun kaldık. Bütünüyle tatmin ediciydi. Eksiksiz, çok başarılı ve rehberimizin özverili ve dikkatli organizasyonuyla unutulmaz bir gezi oldu. Her şeyin düşünülüyor ve iyi organize ediliyor olması nedeniyle tavsiye ederim. 
Geziyi çok beğendim, beklentimin üstünde ve her anlamda doyurucu bir geziydi. Kaliteli kültür hizmeti almayı tercih ediyorum ve bu yüzden tavsiye ederim. 
Ani Harabeleri'ni görmeyi çok sevdim. Boğatepe ve şehirdeki köpekleri de çok sevdim. Tilki görmek de çok güzeldi. Daha önce kültürel anlamda bu denli zengin olduğunu bilmediğim bu bölge hakkında sosyal, tarihi, coğrafi anlamda çok aydınlandım. Hayran kaldım. Çok profesyonel bir tur ekibiydi. Çok memnun kaldım. 
Organizasyonların aksamaması, katılımcılar açısından sorun olabilecek her şeyin düşünülmesi ve önceden çözümlenmesi çok güzel. 
Kültürel açıdan ve konfor açısından tatminkar bir gezi organizasyonuydu. Gezinin planlanması, kültürel zenginliği, konaklama ve yemek seçenekleri çok güzeldi. 
Ani ve Çıldır Gölü en sevdiğim bölümler oldu. Gezinin tamamından memnunum. Kesinlikle tavsiye edeceğim. Gezi güzergahları ve rehberlerin bilgisi çok iyi. 
Ani Harabeleri çok güzeldi. Çok güzel bir gezi oldu. Son yıllarda keyif aldığım gezilerden biri. Kültür gezilerinde birinci firma. Güvenilir programlama, zamanlama, her şeyin ayrıntılarıyla düşünülmesi en önemli özelliklerinden. Yemekler de çok güzeldi. 
Güzel ve öğretici bir geziydi. FEST standartlarına uygundu. Yöre şartlarına göre en iyisi planlanmıştı. FEST'ten başka acente tanımam. Herkese tavsiye ederim. Bilgi, tecrübe, ilgi ve ciddiyet. Güzergah ve etkinlikler çok iyi düşünülmüştü. Zamanlama benim için çok uygundu. Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü çok güzeldi. 
Gezinin tümünden memnun kaldım. Beklentimi karşıladı. Güzel planlanmıştı. FEST'le ilk seyahatim. Diğer tur firmalarından farklılıkları mevcut. Kar amaçlı değil müşteri odaklı bir politikası var. 
Harikaydı, tek kelime ile teşekkür ederiz. Özellikle grubumuzla da çok iyi anlaştık. 
Rehberimiz ve grubumuz çok uyumlu. Birlikte bu gezi çok verimliydi. Otelimiz de çok özenliydi. Çıldır Gölü ve Kars şehir gezileri çok güzeldi.
Rehberimiz kişilik olarak ve bilgi birikimi olarak kesinlikle harika bir kişiydi. Seçilen güzergahlar ve ayrılan süre yeterliydi. Her şey oldukça profesyonel düşünülmüş. 
Harika bir geziydi. Özellikle rehberimizin tarih bilgisi ve olaylara hakimiyeti, pratik zekasıyla yaklaşımı harikaydı.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

EXODUS: ANTİK YUNAN

1.780

( 14.772 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.