KÜÇÜK MENDERES HAVZASI VE İZMİR’İN KÖYLERİ

KÜÇÜK MENDERES HAVZASI VE İZMİR’İN KÖYLERİGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Efes ve içerisindeki saklı güzellik: Yamaç Evleri / Küçük Menderes havzasında Tarihi Kentler Birliği üyesi Ödemiş ve Tire’nin köylerine masal gibi bir yolculuk / Kaystros havzasında Ana Tanrıça’ya adanmış bir kent: Metropolis / Belevi Mozolesi ve Kral Lisimakos’un hüzünlü hikâyesi / Bozulmamış tarihi dokusuyla müze kentler Tire, Ödemiş ve resim gibi köyleri / Hayalet köy Lübbey’de geçmişin peşinde / Eski Rum evleriyle ve şaraplarıyla Şirince / Bir renk cümbüşü Ödemiş pazarı,  şaşırtıcı yerel lezzetler ve Yedi Bilgeler bağlarından enfes tadımlar…Çok iyi tasarlanmış bir geziydi. Yıllardır FEST dostuyum; güven, konfor, bilgi düzeyi açısından beni hep rahatlatır.
Düşündüğümden fazlasıydı, tavsiye edeceğim bir gezi oldu. Çok iyi tasarlanmış bir gezi. Özellikel gezgin konforu açısından küçük molalra da çok güzeldi. FEST dostuyum yıllardır ve hala tavsiye ederim. Güven, konfor, bilgi düzeyi beni hep rahatlatır.
İlk kez düzenlenen bu gezide seçilen rota, zamanlama, kalınan yerler ve özenle seçilmiş yemekleriyle muhteşemdi. 
Gezide aradığımı buldum. Rehberimiz de aktif, bilgili, ilgiliydi. 
Bekelntilerimi karşıladı, FEST'in bizlere karşı sorumluluğu ve saygısı müthiş. 
FEST Travel kalite değerlerini her zaman korumuştur. O kaliteyi rehberimiz ile de yaşadım. Her zaman FEST tercih sebebimdir. Gururla herkese tavsiye ederim.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.