KUZEY KORE GEZİSİ

DÜNYANIN GİZLİ ÜLKESİ: KUZEY KOREGEZİ DETAYI

Bu geziyi 12 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Bu gezimiz detayları planlanma aşamasındadır.Çekinerek geldiğimiz bu gezide çok rahat bir seyahat geçirdik. Kuzey Kore2nin her yerinden keyif aldık. Kuzey Kore kısıtlamaları altında bile her yeri gördük. Rehberimiz sayesinde de rahatladık.
Kuzey Kore ayrıcalıklı bir destinasyon. Bu ülkede olmaktan ve konuksever insanlarından çok memnunum. FEST ve FEST rehberlerinden çok  memnunum.
Kuzey Kore gezisi benim için çok etkileyiciydi. Rehberlerin özel olması ve FEST Travel'ın verdiği güven hissi sebebiyle sizinle seyahat ediyorum. Kuzey Koreli insanlarla tanışmak da çok etkileyiciydi. 
Sıra dışı farklı bir geziydi.Bir gezginin kesinlikle görmesi gereken bir yer.Sistematik yasakların içinde bulunmak bunları tecrübe etmek çok farklı bir deneyimdi.Teşekkürler Fest Travel.
Olabildiğince güzel bir geziydi. Fest'e teşekkür ederim bir ilki daha bize göstermiş oldu.
Beklediğimden çok farklı idi. Çok beğendim. Keşke bizde de olsa dedim. Çok şeyi başarmışlar. Özellikle eğitim ve öğrenimi ve onlara verilen değer çok iyi idi. 
Genel olarak başarılı ve olumlu bir geziydi. Ülke seçimi ve yerel işbirliği yapılan Turizm organizasyonu çok isabetli.
Kuzey Kore'yi gezmek çok etkileyici, insanları çok sıcak kanlı.
Kuzey Kore'yi ziyaret sebeplerimi karşılayan bir gezi oldu. Gelmeden önceki bir çok algı hem doğrulandı hem de yanlışlığı ortaya çıktı. Geldiğim için membnunum, tatmin oldum.

Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
Ağustos 2020
(10 gece 11 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.