Tüm Dünyanın Görmek İçin Can Attığı, Alaska’ya Benzersiz Bir Keşif Gezisi


Hayvanların uyum içinde yaşadığı yabani bir hayat, tertemiz ve ışıl ışıl parlayan bir deniz, doğanın gücü karşısında nutkunuzun tutulacağı bir coğrafyada doğayla iç içe iki hafta geçireceğiniz, Cruise gemileriyle yaşayamayacağınız olağanüstü bir deneyim…

FEST Travel, Kuzey Amerika'nın el değmemiş doğasını keşfe çıkacağınız benzersiz bir gezi için sizi 13 - 29 Temmuz 2019 tarihinde Alaska’ya davet ediyor. Doğanın ve vahşi yaşamın tüm güzelliğiyle gözlerinizin önüne serileceği gezi, ulusal parkların, buzulların ve fiyortların manzarasıyla benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

Bu rotada Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük milli parkı olan, boz ayılara, kurtlara, ren geyikleri, geyik ve diğer birçok hayvana ev sahipliği yapan Denali Milli Parkı ve buzulların arasında keşif ve gözlemleme şansı elde edeceğiniz ünlü Kenai Fiyortları da var.

Amerika Birleşik Devletleri’nin yüzölçümü olarak en büyük eyaleti Alaska, eskiden Rusya’ya ait olan daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’nin para ile satın aldığı bakir bir coğrafya. Günümüzde sadece gezginlerin değil çok fazla seyahat etmeyen, yanı başındaki büyük şehirlere gitmeyen Amerikalıların dahi gitmek için can attığı bir yer.

Uzaktan bakıldığında soğuk, kurak, gezilmesi zor bir rota gibi görünebilir fakat Alaska gezginler için bulunmaz bir fırsat. Gittiğiniz zaman sizi iki bine yakın ada, irili ufaklı yüz binlerce göl, yeşil vadiler, büyüklüğüyle sizi şaşkına çevirecek ormanlar ve canlı çeşitliliğiyle gözlerinizi alamayacağınız bir tabiat karşılıyor.

FEST Travel’ın Oeconomica® markası altında sunduğu bu gezi ile ilgili bilgi almak için: festtravel.com/alaska

 15 Mayıs 2019-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.