RUSYA GEZİSİ

BEYAZ GECELER ST. PETERSBURG - MOSKOVA
Ücret sorunuz
TarihUNESCO Dünya Mirası Listesi

Gezi Bilgileri

Bu geziyi 22 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Harita

Sizden Gelenler

Kaldığımız otellerin konumları ve tarihi kimlikleri benim için en etkileyici kısmıydı. Tarihin içinde gibiydik ve aynı zamanda son derece konforluydu.Tüm önemli yerlere kolayca ulaşabildik. Zaman iklim açısından en uygun zaman gibi duruyordu. Bayrama denk gelmesi güzeldi. Bu kadar kısa sürede yapılması gereken bir çok şeyi yaptık. Dolu dolu bir programdı. Gezileriniz tam bir bilgi bombardımanı oluyor, çok şey öğreniyoruz.

Vizelerimiz ile ilgilenen kişi özverili ve candan birisiydi. Tur sırasında da rehberimizin bizi gezdirdiği yerlerde gösterdiği ilgi ve aktardığı bilgiler oldukça mükemmeldi. Gezi zamanlaması çok isabetli bir mevsimde kurgulanmış. Sıkıntısız bir gezi oldu, fırsat buldukça gezilerinize katılmak isterim, özellikle rehberimizin liderlik ettiği turları takip edeceğim.


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.30

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com