SALZBURG KIŞ MÜZİK FESTİVALİ

SALZBURG KIŞ MÜZİK FESTİVALİ - MOZARTWOCHE 2021GEZİ DETAYI

Bu geziyi 15 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Salzburg Müzik Festivali’nin artistik direktörü Rolando Villazón liderliğinde eşsiz konserlerle süslenen Mozart’a adanmış müzik haftası / Viyana Filarmoni Orkestrası ile Daniel Barenboim ve Andreas Schiff / 2 farklı mekanda festivalin en güzel ve önemlilerinden 2 farklı etkinlik / UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Salzburg şehir merkezi / Kısa, dolu dolu ve sıcacık, tadı damaklarda kalacak bir sanat kaçamağı...

FİYATA DAHİL OLANLAR

 

 • Salzburg’da havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
 • 5 yıldızlı otelde 2 gece oda - kahvaltı konaklama,
 • Viyana Filarmoni Orkestrası ve Daniel Barenboim konseri biletleri ve işlem bedelleri,
 • Andras Schiff ile Don Giovanni Opera konseri biletleri ve işlem bedelleri,
 • 2 öğle yemeği,
 • Programda belirtilen tüm geziler,
 • Programda belirtilen tüm müze girişleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Yurtdışı çıkış harcı (¨50),
 • 65 yaşa kadar İptal ve sağlık teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • Dinleme cihazı (cihaz için gerekli kulaklıkları misafirlerimizin temin etmesini rica ederiz),
 • FEST Travel Hijyen Kiti,
 • KDV

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Salzburg - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve harçları,
 • Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Aracı Kuruluşu’na danışınız)
 • 65 yaş üstü İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (66-75 yaş arası 25 €, 76 yaş ve üzeri 35 €),
 • 2 akşam yemeği,
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

• Konaklama 5 yıldızlı otelde gerçekleşecektir.
• İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
• Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.FEST Travel’in önerdiği uçuş detaylarına göre saat 05.30’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali, Türk Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Saat 07.45’te TK1381 sefer sayılı uçuşla Salzburg’a hareket. Yerel saatle 08.25’te varış. Salzburg’da yürüyerek eski kent gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Saat 19.30’da Grosses Festspielhaus’da Viyana Filarmoni Orkestrası ve Daniel Barenboim konserine katılım. Otelde konaklama.
(Dileyen misafirler saat 11.00’da Mozarteum’da Freiburg Barok Orkestrası konserine katıltılabilirler.) Mozart’ın Evi gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Saat 15.00’da Felsenreitschule’de Andras Schiff ile Don Giovanni Opera konseri katılım. (Dileyen misafirler Saat 19.30’da Salzburg Devlet Tiyatrosu’nda Mozart Moves Bale Galası’na katılım.) Otelde konaklama.
Havalimanına transfer. FEST Travel’in önerdiği uçuş detaylarına göre saat 09.20’de TK1382 sefer sayılı uçuşla İstanbul’a hareket. Yerel saatle 13.45’te varış.


Barenbolm konseri çok etkileyiciydi ayrıca konser salonlarına hayran oldum.

En güzel restoranlarda en güzel yemekleri tattık. Kaldığımız otel bu gezinin amacına uygun tam bir şehir oteli idi. Gezi süresince adeta bir rüya yaşadık. Dünyaca ünlü müzisyenleri izleme şansım oldu. Thamos, Viyana Filarmoni, Giardino Armonico ve diğerleri olağanüstüydü. Sevgili rehberimiz İlknur Hanım da kişiliği ile en az bu konserler kadar değerli. Anlatılmaz yaşanır diyebileceğim bir gezi. Fırsat buldukça tekrar gelmek isteyeceğim bir sanatsal faaliyet Mozartwoche. FEST ile kendimi evimde hissediyorum, çok memnunum.

Rahat, huzurlu ve aceleci olmaması çok güzeldi. Ayrıca tek otel olması, rahat olması, yaşıma ugun olması, geceleri müzik olması çok güzeldi. 
Salzburg'u hiç görmemişler için hem eğitici hem de eğlenceli bir gezi. Otelimizin konumu ve rehberlerin heyecanı çok güzel. Gidilen yerler çok güzel seçilmiş. 
Her zaman mutlu dönüyorum. Gezi çok güzeldi. Rehberimiz de her zamanki gibi harikaydı. 
Çok güzel seçilmiş ve planlanmış konserler. Bu program çok doyurucuydu. Üstün vasıflı sanatçılarla bezenmişti. Rehberimiz her zamanki gibi olağanüstüydü. 
Her şey çok güzeldi. 5 gece kalmak hem konserler hem de şehri gezmek açısından çok güzeldi. FEST ile gezmek emniyet ve her detayın düşünülmesi nedeniyle çok rahat. 
Mozart Festivali çok iyi hazırlanmış. FEST'in bu programı yapması çok isabetli olmuş. FEST bu işi akıllıca yapıyor. FEST'ten hep memnun kaldım. 
FEST ile ilk defa geldik ve çok çok beğendik.
Her sene tekrar tekrar gidilecek bir program.
2. kez yaptım bu geziyi ve aynı şekilde çok güzeldi. Otellerimiz de çok güzeldi. 
Her kış ayında Mozart Haftasında gelmek istediğim bir gezi! Hem konserleri hem de tur rehberimiz muhteşemdi. 
Muhteşem ötesi bir geziydi. Daha çok müzikli rota gezileri düzenlemelisiniz. 

 

Bir kez daha çok güzel ve keyifli bir geziden döndük. Bir de kar eklenince her yer kartpostal gibiydi. Herşey çok güzel geçti. İlknur Hanım'ın güler yüzü, bilgisi ve her an yardımcı olmasının yanında size ve arkadaşlarınıza tekrar tekrar teşekkür ederim. Yeni gezilerde buluşmak üzere hepinize selam ve sevgiler...

Gülseren Yalçın

 

Aynı kişilerin sürekli katılıyor olması zaten gezinin kalitesini,güzelliğini anlatıyor. Otel seçimi (yer ve kalite) ve gezi rehberi çok iyiydi.
Salzburg, İlknur Hanım ile birlikte muhteşemdi. 
Her zaman olduğu gibi mükemmeldi.
Konser programı seçimi güzeldi. Ayrıca rehberimiz bizi fazlasıyla memnun etti. 

Gezi Ücreti

1.625
( 15.647 )

Tek kişilik oda farkı

225
( 2.167 )

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
23 - 25 Ocak 2021
(2 gece 3 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

KÜBA

3.700

( 35.628 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.