DOĞU EKSPRESİ İLE KARS


Şoförümüz gerçekten beyefendi, kibar ve ilgiliydi. Rehberimiz Ali Bey ile uyumu çok iyiydi. Yöresel yemeklerin tamamından tat aldık. Hem lezzet hem sunum bizleri mutlu etti. Seçilen mekanlar da da çalışanları ile birlikte övgüyü hakediyor. Tren yolculuğunun kendisi, Ani Harabeleri, Sarıkamış ve Kafkas Cephesi müzesi çok çarpıcıydı.Güzergah ve süre kullanımı çok etkin hazırlanmıştı. Ben sadece başarılı geçecek bir gezi olmasını umuyordum ancak beklentilerimin çok üzerinde bir deneyim ile dönüyoruz. Rehberimiz Ali Bey’in performansının bunda rolü çok büyük.Ciddi ayrıntıcı ve kaliteli rehberler ile çalışan bir acentesiniz.


FUNDA ve ÖZCAN Y.

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’YLE KARS
Eşsiz doğa manzaralarıyla Doğu Ekspresi yolculuğu
Eşsiz doğa manzaralarıyla Turistik Doğu Ekspresi’nde yaklaşık 30 saat sürecek yolculuk / Türkiye’den UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne 2016’da giren ortaçağın görkemli yerleşimlerden Ani ve bu kadim yerleşimin tüm bilinmeyen ve gidilmeyen güzelliklerinin keşfi / Allahuekber Dağları’nın eteğindeki Sarıkamış / Doğu Anadolu’nun en zengin müzelerinden Kars Müzesi ve 2018 yılında Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi olarak düzenlenen Kanlı Tabya / Rus işgali döneminden kalma taş binalar ve Kars Kalesi / Kızaklarıyla ve balıkçılarıyla kışın donarak bembeyaz örtüye bürünen bir kış masalı Çıldır Gölü / Şifalı otlarıyla, mis kokulu yayla balıyla, çeşit çeşit enfes peyniriyle Malakanlardan Terekemelere Boğatepe Köyü ve Türkiye’nin ilk peynir müzesi Zavot Eko Müze / Kars mutfağıyla tanışma ve özel kaz ziyafeti…

Gezi Tarihi


İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.