İSPANYA GEZİSİ

BİLBAO’DAN BARSELONA’YA ORTAÇAĞ KASABALARI
Ücret sorunuz
TarihGezi Bilgileri

Harita

Sizden Gelenler

Grubumuz küçük olmasına rağmen çok rahat bir otobüs ile seyahat ettik, Spoonik restoranda aldığımız son akşam yemeğimiz adeta bir gustasyonel şölendi. Gezilen kasabalar kadar rehberimizin konusuna ve gruba hakimiyeti, sorumluluk duygusu, nezaketi ile farklı yapı ve kültürdeki diğer gezginleri kaynaştırma yeteneği beni çok etkiledi.

Ortaçağ köy ve kasabaları rehberimiz Selçuk Beyin üstün, mükemmel tur rehberliği, bilgisi ve sempatikliği, sıcak dost canlısı davranışları beni çok etkiledi. Özellikle küçük ortaçağ kasaba ziyaretleri ve tarihi otelimiz çok güzel ve özeldi. 

FEST rehberimiz ve yerel rehberler 1.sınıf, şoförümüz Pepe ciddi, dakik profesyonel turizm transport şoförüydü. Bölgenin tipik yemekleri için seçilen restoranları beğendik. Paradorları hep merak etmiştim hoşuma gitti. Katılımcıların entelektüel düzeyi de birbirine çok yakındı bu çok keyifli oluyor. Mayıs ayı da bu bölgenin gezilmesi için ideal zamandı. Şimdiden Lizbon-Bilbao gezisi için plan yapmaya başladım diyebilirim.


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]