MAURITIUS, RÉUNION ve MADAGASKAR GEZİSİ

SİHİRLİ ADALAR ÜÇGENİ MAURITIUS, RÉUNION ve MADAGASKAR
Ücret sorunuz
TarihUNESCO Dünya Mirası Listesi

Gezi Bilgileri

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan 2 yer: Zengin kültürel yapısıyla Le Morne ve Aapravasi Ghat / Geçen yüzyılda doğal kaynakları sömürülen, ceza, sürgün ve karantina adaları / İçinde yaşayan canlıların yüzde 95'ini dünyanın başka yerlerinde görmenin mümkün olmadığı Madagaskar / Doğayı seven, nadir canlı türlerini görmeyi arzulayan herkesin bir gün gitmeyi hayal ettiği, dünyanın en değerli doğa hazineleri / Yağmur ormanlarında özgürce yaşayan lemurlar, kurbağalar, bukalemunlar, zehirli olmayan sürüngenler, kuş türleri ve rengârenk orkideler… / Yüzyıllar önce Fransızlar tarafından Madagaskarlı isyancıların sürgün yeri olarak kullanılan Réunion  / Yedi ayrı rengin birleştiği kum tepelerinden oluşan yedi renkli dünyası ve mistik bir ritüel olan Afrika kökenli sega danslarıyla tanınan Mauritius / Anılardan silinmeyecek bir gezi…

Harita

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Madagaskar'da ormanlarda gezip oraya özgü  hayvanları doğal ortamlarında görmek çok etkileyiciydi. Genel olarak yine çok memnun kaldığım bir gezi oldu. Hem doğa hem kültür turizmini bir ada yapmış olduk. 
Kendine özgü  adayı gezdik. Yedi renkli kum tepelerinden, volkanlar, şelalelere, vanilya plantasyonuna, lemurlardan sürüngenlere çok geniş bir yelpaze gezdik. Rehberimizi tanımaktan çok memnun oldum. Madagaskar ve lemurlar çok güzeldi özellikle. Kendimi her zaman aileden hissediyorum FEST'le.

Orman ve botanik bahçelerdeki ziyaretler ile St.Regis oteldeki sahilde akşamüstü günbatımını unutmayacağım. Zamanlama çok iyi oturtulmuştu.

Rehberimiz geziyi her haliyle en güzel duruma getirdi diyebilirim. Endemik bitkiler, lemurlar, çeşitli hayvan türleri ve ormanlar ile tam bir doğa gezisi yaptık. Görülmesi gereken yerlerin hepsi görüldü programa uyuldu. En etkilendiğim kısım Peyrieras Rezervi olabilir.

Programdan ve uygulanmasından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Lemurlar, Indriler gibi değişik hayvan türlerini görmek çok hoştu.
Keyifli bir geziydi. özellikle yanardağ patlamasını izleyebilmek için yapılan girişimler ve rehberimizin emekleri takdire şayandı. Fest Travel'daki rehberler çok ilgili ve bilgili gerçekten. Kesinlikle tavsiye ederim. 
Gezi harikaydı, kesinlikle tavisye ederim. Fest Travel acenta oalrak insana güven veriyor. Gezi rehberiyle de ilk kez gezdim ve harika bir rehber. Bir dost kazandım diyebilirim. 
Mauritius'a gitmek hayalimdi ve gerçekleşti. Madagaskar yanında bonus oldu. Asıl güzel sürpriz Reunion'daki volkan patlaması oldu. Fest'in hizmeti her zaman çok kaliteli, tavsiye ederim. 
Her şey çok iyiydi. Rüya gibi bir geziydi. Lemurlarla yakın temas, bukalemunlar, çiçek ve ağaç türlerini fotoğraflamak, gittiğimiz köyler çok güzeldi. 


Önerdiklerimiz

OECONOMICA TEKNEYLE MISIR GEZİSİ
OECONOMICA: MEKSİKA - GUATEMALA TURU
GÜNEY HİNDİSTAN
SÜLEYMANİYE - VEFA - ZEYREK
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]