ENDÜLÜS GEZİSİ

OECONOMICA: ENDÜLÜSGEZİ DETAYI

Malaga, Granada, Cordoba, Sevilla,  Ronda; İspanya’da Musevi, İslam, Mağribi katkıları; Rönesans, Mudehar, romanesk, gotik, barok ve çağdaş sanat akımlarının mirası…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Bilet kesim bedeli,
 • Tüm transferler,
 • 3 ve 4 yıldızlı merkezi otellerde 5 gece konaklama,
 • Profesyonel rehberlik hizmeti,
 • 1 akşam yemeği,
 • 1 flamenko gösterisi,
 • “Endülüs” gezi kitabı,
 • Tüm müze ve ören yeri girişleri,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Vize ve servis bedeli (130 EUR) ,
 • Kişisel harcamalar,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Yurtdışı çıkış harcı (₺15),
 • Seyahatin İptali Teminatını içeren sigorta,
 • Programda belirtilmeyen yemekler, yemekler sırasında alınacak içecekler ve ekstralar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

GRANADA

21-22 MAYIS 2020

MELIA GRANADA veya benzeri

SEVILLA

23-24 MAYIS 2020

HOTEL NH SEVILLA PLAZA DE ARMAS veya benzeri

RONDA

25 MAYIS 2020

CATALONIA REINA VICTORIA veya benzeriGittiğimiz mevsim çok idealdi katılımcı profili çok iyi, adilane davranan bir tur şikreti. Otobüsteki yer uygulaması için ayrıca tebrik ederiz. Geziye dair bilgilendirmeler mükemmel.

Gezinin tamamından memnun kaldım. Loakntalar da mükemmeldi. Daha önce FEST ile seyahatlerim olmuştu, Oeconomica'da ise ilk deneyimim ama tavsiye ederim.
Çok iyi planlanmış, bilgilendirici bir kültür gezisiydi. Rehberimiz çok bilgili, çok deneyimli ve de çok neşeliydi. Kültür gezisinin hakkını verdiniz. 
El Hamra Sarayı ve Granada çok güzeldi. Programda olmamasına rağmen rehberimiz Picasso müzesini de görmemizi de sağladı. Gayet mutlu ve keyifli bir gezi oldu. Bunda rehberimizin toparlayıcı ve hoşgörülü etkisi yadsınamaz. Güleryüzlü ve esprili ve bir gezi oldu. Çok çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
İyi planlanmış bir gezi. Rahat ve sorunsuz geçti. Rehber alçakgönüllü, disiplinli ve oldukça bilgiliydi. Otübüs yolculukları keyifliydi. Yemek seçimleri de çok yerindeydi. Otobüs ve şoförlerde çok başarılıydı.
Tüm tarihi mekanlar çok etkileyici. Picasso müzesini görmek çok güzeldi. Mevsim, zamanlama, güzergahlar çok güzeldi. Rehberimiz her birimizle ayrı ilgilendi. 
Gezi olumluydu. Endülüs gecesi çok güzeldi. Zamanlama iyiydi. Gezide çok güzel kaynaştık. Rehberimzide çok başarılıydı, etkinlikler de güzel organize edilmişti. Lokanta ve yemekler de güzeldi. 
Gezinin tamamı mükemmeldi. Rehberimizn bölgeye hakimiyeti, işini çok iyi yapması ve sorun çözme becerisi de gezimizin çok güzel geçmesini sağladı. Araçlar ve şoförler de çok iyiydi. Yemek mekanları ve yemekler çok güzeldi. Gezi her zamanki FEST kalitesinde geçti, rota ve mekan seçimi başarılıydı. FEST tarafından düzenlenen organizasyonları herkese tavsiye ederim.
El Hamra Sarayı, Alkazar, önemli tarihi mekanlar, Ronda'nın da Endülüs turu içinde olması, tarihin yanı sıra şehrin sosyal ortamları için de zaman ayrılması çok güzeldi. Yer seçimleri, organizasyon çok başarılı idi. Rehber çok başarılıydı. Sıcak bir ortam yarattı. FEST'in eski yolcusuyum. Memnunum.
Gezinin tamamından memnun kaldığımı söyleyebilirim. Seçilen lokantalar ve menüleri çok beğendim. Araçlar konforlu ve şoförler başarılı. Özellikle Cordoba ve Ronda çok güzel. Çok fazla turla tatil yapmayı tercih etmesem de bu turdan sonra tercihlerimi yeniden değerlendireceğim. İyi bir rota, sorunsuz transferler ve iyi bilgilendirme. 
Mükemmel bir gezi idi. Gezinin her bölümünden memnun kaldım. Hakkında pek bir bilgi bulamadığım için Ronda tam bir sürpriz oldu. Güzergah ve etkinliklerin tonu tam istediğim gibiydi. Yemekler mükemmel. Araçlar ve şoförler şok iyiydi. 
Genel olarak tüm bölümlerinden ve güzergahlarından memnun kaldık. En çok da Cordoba sokaklarını beğendik. Gezinin başında neyle karşılaşacağını ve nerelerin gezileceğini bilmek çok önemli. FEST'in en büyük ayrıcalığının da bu olduğunu düşünüyoruz. 
Her bölümü çok güzeldi. Bu bölge görülmesi gereken bir yer. İlk defa geldim, çok beğendim. Harika bir rehber, harika yolcular ve harika yerler. Araç ve şoförler de çok başarılı. Her şey çok güzeldi.
El Hamra ve Cordoba çok güzeldi. Flamenko gösterisi de öyle. Rehberimiz gerek bilgisi, gerekse sorun çözmesi, samimiyeti, hoş anlatımı ile çok iyi bir rehber. Emeği geçen herkese teşekkürler. 
El Hamra çok güzeldi. Güzergah ve rehber seçimi mükemmeldi. Otel seçimleri de iyiydi. 
Endülüs turu için seçilen şehirler çok doğruydu. Özellikel Ronda'nın varlığı ve özellikle rehberin konulara hakimiyeti ve sorun çözme becerisi çok iyiydi. Son derece iyi organize edilmiş, rehberlik hizmeti, seçilen parkur ve yemekler açısından gayet başarılıydı.
Gezinin tamamından çok memnun kaldım. Son derece profesyonelce ve ince bir zevkle hazırlanmış bir gezi. Otel ve yemek seçimleri çok iyi. Özellikle rehberin verdiği ayrıntılı bilgiler ve gezginlere yaklaşımı takdire değer. 
Gezinin zamanlaması harika. Bütün yemekler çok güzeldi. Şoförümüz de çok iyiydi. Organizasyon titizliği, rehber kalitesi, otel ve yemek/lokanta seçimi, müşteri kalitesi nedeniyle Oeconomica gezilerini tavsiye ederim. 
Çok iyi planlanmış ve gerçekleştirilmiş bir gezi. Bütünüyle doyurucu idi. 
Başta rehberimiz olmak üzere tüm çalışanların kalitesi ve samimiyeti çok güzeldi.
Son derece memnun kaldım. Güzergah seçimi dahil her şey çok iyiydi. Farklı bir yer gördük. Rehberimiz çok iyiydi. Bilgili bir rehber ile gezmek çok güzeldi.HOTEL NH SEVILLA PLAZA DE ARMAS   veya benzeri
İspanya
Sevilla


Gezi Ücreti

1.875
( 12.078 )

Tek kişilik oda farkı

350
( 2.254 )

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
21 - 26 Mayıs 2020
(5 gece 6 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.