AYDIN TURU

AYDIN’IN ANTİK KENTLERİ GEZİSİ


Gezi Ücreti

9.995

Tek kişilik oda farkı

1.265
Tarih
13 - 15 Ekim 2023
(2 gece 3 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Tanrıça Afrodit’e adanmış bir kent: Türkiye’den UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki  Afrodisyas / Yalnızca Afrodisyas kazılarında bulunan eserlerin sergilendiği Anadolu’nun en etkileyici ve sıradışı müzesi: Afrodisyas Müzesi / Yörük Ali Efe'nin köyü ile komşu olan Türkiye’nin en iyi korunmuş ikinci antik kütüphanesi ve “bouleterion”uyla ünlü Nysa antik kenti / Ege Bölgesi'nin en yeni müzesi Aydın Arkeoloji Müzesi  / Üç katlı agorası ve büyük su sarnıçlarıyla Prenses Ada’nın hikâyesini taşıyan Alinda antik kenti / Arp çalan kızların kentinden Menteşe Beyliği’ne Çine /  Karya medeniyetinin ünlü antik kenti Alabanda…

Fiyata Dahil Olanlar

 • Aydın’da iki gece yarım pansiyon konaklama,
 • Yerel 3 öğle yemeği, Otelde 2 akşam yemeği
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Türk Hava Yolları’yla İstanbul - İzmir - İstanbul arası gidiş dönüş uçak bileti,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Programda belirtilmeyen son gün akşam yemeği,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
 • İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

 

Foto Galeri

Sizden Gelenler

İyi bir program ve çok başarılı bir rehber, bu işi sevgiyle yapıyor. Gezinin tamamından çok memnun kaldım. Afrodisyas bu geziye gelmemin ana nedeni, geldiğime değdi. Yeni bir bilgi verebilmenin çabasıyla program daha da güzelleşti. Her açıdan güven duyulacak bir turizm şirketi. 
Gayet iyi, içerik yoğun b,r geziydi. Afrodisyas antik kenti çok güzeldi. 
İyi programlanmış bir gezi. Ören yerlerinin seçimi uygun. Müze gezileri, Alinda ve Afrodisyas çok güzeldi.
Tadında bir gezi. FEST kalitesi ve yol arkadaşlarımızın seşkin ve problemsiz olması çok güzel. 30 yıl önce ziyaret ettiğim Afrodisyas'ın gelişmiş hali çok güzeldi. 
Geziden çok memnun kaldım. Afrodisyas çok etkileyiciydi. Ayrıca Afrodisyas Müzesi ve Aydın Arkeoloji Müzesi çok güzeldi. Rehberimiz çok bilgili, çok meraklı. Bitkiler ve yiyecekler ile ilgili de geniş bilgiye sahipti. Son derece güleryüzlü bizlere her şeyi göstermeye hevesliydi. Uzun yıllardır FEST ile geziyorum. Tavsiye ederim. Rehberleri, programları nedeniyle tercih ederim. 

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com