Cemil Bezmen


Cemil Bezmen Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldu. Arkeometri saha asistanı olarak Boğaziçi Üniversitesi’nin 'Prehistorik Gümüş Madenciliği' araştırmasına katıldı. Anadolu’nun değişik yörelerinde dağ ve trekking turları rehberliği yaptı.

Cambridge Üniversitesi’nden 'Kapadokya’da Turizm ve İslam' konulu teziyle sosyal antropoloji doktorası aldı. İngiliz Arkeoloji Enstitüsü’nün  Kültür ve Turizm Bakanlığı için yürüttüğü 'Türkiye’de Müze Hizmetleri' araştırma projesinde saha araştırmacısı olarak çalıştı. Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED)’nde 2017-2019 yılları arasında doktora sonrası araştırmacısı oldu.  Uzun süredir tüm Türkiye’de İngilizce dilinde kültür gezileri rehberliği yapmaya devam ediyor.
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]