ANTAKYA TURU

NOEL ZAMANI ANTAKYA’DA LEZZET YOLCULUĞU


Gezi Ücreti

6.500

Tek kişilik oda farkı

895
Tarih
23 - 25 Aralık 2022
(2 gece 3 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Gastronomi alanında UNESCO ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil olan Hatay mutfağı / Türk ve Arap kültürlerinin iç içe geçerek yarattığı kültür ve mutfak zenginliği / Özgün lezzetler: Tadı unutulmayacak humus, patlıcanın belki de en lezzetli hali babagannuş, Hatay’a özgü tepsi kebabı, kekik salatası, zahter salatası, yöreye özgü içli köfte oruk / Yapımından tadımına kadar, Hatay’ın en namlı ustalarının ellerinden künefe / Lezzet molaları arasında benzersiz kültürel ziyaretler / Dünyanın sayılı mozaik müzelerinden Hatay Arkeoloji Müzesi / Hıristiyanlık tarihinin en eski ve en önemli kiliselerinden Aziz Piyer Kilisesi / Anadolu’nun ilk camilerindenHabibi Neccar Camisi /  Titus Tüneli ve Aziz Simon Manastırı / Organik tarımla üretilen yerel tatlarıyla meşhur, Türkiye’nin tek Ermeni köyü Vakıflı / Eski Hatay sokakları ve çarşılarında hoş sürprizler ve tadı damakta kalacak bir lezzet rotası…

Fiyata Dahil Olanlar

Antakya’da butik otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama,
En iyi yerel lokantalarda 3 öğle yemeği,
En iyi yerel lokantalarda 2 akşam yemeği,
Antakya sokaklarında sürpriz tadımlar,
Özel araç ile ulaşım,
Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Hatay - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
Programda belirtilmeyen 1 akşam yemeği,
Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.
İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir
İlgili otellerde lüks aranmamalıdır. Kalınacak oteller bölgenin şartları gereği son derece sade olup yalnızca en temel ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Sizden Gelenler

Ben geziden gayet memnun kaldım. Teşekkürler. Detaya önem verilen hizmet anlayışı için tavsiye ederim. 
En beğendiğim yer Vakıflı Köyü, Beşikli Mağarası oldu. Bilgilendik. 
Hatay Müzesi, Vakıflı Köyü, Titus Tüneli, Beşikli Mağarası çok güzeldi. Lokantalar çok güzeldi. Güvenilir ve bilgi açısında çok iyi bir şirket FEST. Tavsiye ederim.
Program aynen uygulandı, eksiksiz. Her bölüm ayrı güzeldi. Memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.
Gezi beklediğimin üzerinde çok güzeldi. Son derece memnuniyet verici. Rehberimiz mükemmeldi, yemekler harika, katılan gezginler de çok kaliteli ve saygılı. Daha ne isteriz. 10 yıldan fazladır FEST turlarına katılıyorum. 
Program tamamen uygulandı. Rehberimiz her açıdan mükemmeldi. 
FEST'in belli bir düzeyi var. Sorunları çözüyor. Gezginleri iyi ağırlıyor. Rehberleri çok bilgili. Arkeoloji Müzesi, Vakıflı Köyü, Sinagog çok güzeldi. 
Sistemli ve başarılı. Rehberler çok  başarılı. Yemeklerin haricinde genel tarihi ve kültürü de rehber çok güzel anlattı. 
Çok keyifli bir gezi oldu benim için. Kesinlikle tavsiye ederim. Gezimizin her günü ayrı güzel geçti. Vakıflar köyü tepe noktası oldu.
Hatay Müzesi, Vakıflı Köyü, Kaya mezarları, St. Pierre Kilisesi çok güzeldi. BU yöreye yaptığım ilk seyahatti. Güvenilir, kültür ağırlıklı ve iyi organize edilmiş seyahatler nedeniyle tavsiye ediyorum. 

Satın Al


Önerdiklerimiz

YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
SÜLEYMANİYE - VEFA - ZEYREK
ÇEMBERLİTAŞ'TAN KUMKAPI'YA

ÇEMBERLİTAŞ'TAN KUMKAPI'YA

Ücret sorunuz
Günübirlik
SULTANAHMET'TEN LALELİ'YE
FENER - BALAT TURU
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com