FİNLANDİYA GEZİSİ

LAPLAND KUZEY FİNLANDİYA GEZİSİ
Ücret sorunuz
TarihGezi Bilgileri

Bu geziyi 20 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Sizden Gelenler

Çok keyifli bir zaman dilimiydi benim için. Umduğum her şeyi gerçekleştirme şansı yakaladım. Yemekler de gayet güzel ve titizce seçilmiş, Yerel tatları da alma olanağı da yakaladık. Çok teşekkürler. Her zaman tavsiye ederim.
Kuzey ışıklarını iglolardan seyretmek çok güzeldi. Gezi genel olarak çok iyi planlanmış ve sonuçlandırılmış. Bize düşen bir şey kalmıyor, biz sadece keyfini çıkartıp bilgileniyoruz. 
İglolarda kuzey ışıklarını seyretmek çok güzeldi, olabilecek en güzel yerde kuzey ışıklarının dansını seyrettik. Hep tavsiye ediyoruz FEST'i. 
Yine titizlikle hazırlanmış ve uygulamaya geçirilmiş bir gezi FEST tarafından. Cam igloda kuzey ışıklarını izlemek çok güzeldi. FEST her zaman beklentilerimi karşılıyor. Farkı fark etmeniz için FEST'i tavsiye ederim. 
Her şey gayet iyiydi. Bu geziyi herkese tavsiye ederim. İglolarda konaklama, buzkıran gezisi, huski safari, Santa Claus hepsi çok güzeldi. 
En büyük şansımız rehberimizin profesyonelliği, bilgisi ve nezaketiydi. Kuzey ışıkları, rengeyikleri, haskiler, hepsi çok güzeldi. Planlama çok güzeldi. Oteller yerleşim yerlerine göre iyiydi. Düzenli, dakik bir program. Çıkabilecek her sorun minimuma indirilmiş, onlar da çözülüyor. Strese gireceğiniz hiçbir konu kalmıyor. Sizi düşünen birileri var. 
Çok güzel ve herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir gezi. Bir insanın hayatında bir kez yaşaması gerekiyor. FEST çok detaycı ve titizce bir tur hazırlamış. Bu tur dışında da tecrübeli bir kurum olarak aklımızda.
Adım Adım İstanbul dışında ilk kez katıldım. Kuzey Işıklarını görmek çok güzeldi. Gezinin hazırlanışı, fiiliyatı ve ayrıntıların planlanması, günün değişik aşamalarının aktivitelerle dolu olması en öne çıkan özelliğiydi. 
Geziden tümüyle memnun kaldım. Rehberimiz çok tecrübeli, bilgili biri. Mükemmel organizasyon. Tavsiye ederim. İglolarda kalmak, rengeyiği ve huski safari çok güzel.
Genel görüşüm çok olumlu. Rehberimizin de anlaşılır anlatımları, grupla ilgilenmesi ve düzen kurmaktaki hassasiyeti kayda değer. Rahat seyahat ettim. Her şey organizeydi. 


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.30

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com