M/S QUEST GEMİSİ İLE SVALBARD’DA BAHAR ZAMANI GEZİSİ

M/S QUEST GEMİSİ İLE SVALBARD’DA BAHAR ZAMANI TURU


Gezi Ücreti

6.590
( 137.821 )
Tarih
16 - 24 Mayıs 2023
(8 gece 9 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Masalsı kış manzarasında pırıl pırıl buz oluşumları, karla kaplı dağlar, fiyort buzları ve pastel renkli gökyüzü / Kuzey Kutbu’nun gerçek sahipleri: Svalbard ren geyikleri, kutup ayıları, deniz kuşları, foklar ve morslar / Bahar mevsiminde Kuzey Kutbu takımadalarının canlanmasına tanık olma / Gece yarısı güneşinin diyarında M/S Quest gemisiyle unutulmaz bir macera

Geminin bir sonraki hareket tarihi: 23 -31 Mayıs 2023

Fiyata Dahil Olanlar

M/S Quest gemisinde 7 gece,
Longyearbyen'de 1 otel gecesi,
Tüm yemekler gemide,
5 deneyimli rehberler,
Karaya rehberlik etmek ve gemide konuşmak,
Tüm geziler ve aktiviteler,
Sefer öncesi kapsamlı bilgi materyali,
Yolculuk iklim telafilidir,
Zorunlu seyahat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Uluslararası uçuşlar,
İç hat uçuşları,
Gemi mürettebatına verilen geleneksel bahşiş,
Seyahat ve iptal sigortası,
Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

M/S Quest Grönland'ın batı kıyısında feribot olarak hizmet vermek üzere 1992 yılında Danimarka'da inşa edilmiştir. 2004/2005 yıllarında tamamen yenilenerek konforlu bir keşif gemisine dönüştürülmüş ve 2018 yılında yolcu alanları yenilenmiştir. M/S Quest 53 yolcu almaktadır ve 26 kabinin tamamı özel olanaklara sahip dış kabinlerdir. Üçlü kabinlerin üst ve alt yatakları vardır. Diğer tüm kabinlerde iki alt yatak veya bir çift kişilik yatak vardır. Kabininizde sandalyeli bir çalışma masası ve depolama için bir dolap bulunmaktadır. Superior kabinler geniştir ve koltuklar ile TV bulunmaktadır. Owner’s kamarasında çift kişilik yatak, iki büyük pencere, ayrı bir oturma alanı ve TV bulunmaktadır.

Yemek salonunda inişler arasında lezzetli yemeklerle karşılanacaksınız ve panorama salonunda çevredeki manzaranın nefes kesen manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Burada bölgenin florası, faunası ve tarihi hakkında eğlenceli konuşmaları dinleyebilirsiniz. Salonda ayrıca bir bar ve küçük bir kütüphane bulacaksınız. Gemide güzel manzaraların keyfini çıkarabileceğiniz geniş seyir terasları bulunmaktadır. Uluslararası bir ekip tarafından karşılanıyorsunuz ve atmosfer rahat ve çok arkadaş canlısıdır. M/S Quest'te beş zodyak ve beş rehber vardır.

Harita

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Exodus Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com