GÜRCİSTAN KÜLTÜR GEZİSİ

OECONOMİCA GÜRCİSTAN


Gezi Ücreti

1.225
( 10.754 )

Tek kişilik oda farkı

225
( 1.975 )
Tarih
20 - 25 Temmuz 2021
(5 gece 6 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde ki Jvari Manastırı / UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmeye aday Alaverdi Katedrali ve Uplistsikhe Kaya Kenti / Tiflis Eski Kenti / Yirminci yüzyıla damgasını vuran liderlerden Stalin’in doğum yeri Gori / Özgün mimarisiyle dikkat çeken, aşk şehri Sighnaghi / Alazani Vadisi’nin nefes kesen manzaraları / Binlerce yıllık bağ kültürüne sahip Kakheti bölgesinde eşsiz tatlar peşinde bağ ve mahzen gezileri / UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi’nde yer alan antik şarap yapım yöntemi kvevri / Naif sanatın öncüsü, Picasso’nun en sevdiği ressam Niko Pirosmani / Kafkasların muhteşem doğası …

Fiyata Dahil Olanlar

 • Tüm transferler,
 • 4 yıldızlı otellerde 5 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • 3 akşam yemeği,
 • 5 öğle yemeği,
 • Bağ ve üretim tesisi gezileri kapsamında tadımlar,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Uzman Türkçe rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine, yerel rehberlere ve şoförlere bahşiş toplanmıyor),
 • Zorunlu Paket Tur Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • Dinleme cihazı (cihaz için gerekli kulaklıkları misafirlerimizin temin etmesini rica ederiz),
 • FEST Travel Hijyen Kiti,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Bilet kesim bedeli,
 • Uçuş bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı çıkış harcı (₺ 50),
 • Seyahatin İptali Teminatını da içeren yurtdışı seyahat sağlık sigortası,
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler ve ekstralar.

Gezi Programı

Saat 05.00’da İstanbul Havalimanı Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Acentemiz tarafından önerilen uçuş detaylarına göre saat 07.45’te Türk Hava Yolları’nın TK 378 sefer sayılı uçuşuyla Tiflis’e hareket. Yerel saatle 11.10’da Tiflis’e varış. Havalimanında karşılamanın ardından Konyak fabrikası gezisi ve tadım. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Gürcistan Ulusal Müzesi gezisi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
Stalin’in doğum yeri Gori’ye gidiş ve Stalin Müzesi gezisi. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Uplistsikhe Kaya Kenti gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Mtskheta Tarihi Anıtları arasındaki Jvari Manastırı ve Svetitskhoveli Katedrali ziyaretleri. Tiflis’e hareket. Otelde konaklama.
Bağlarıyla ünlü Kakheti bölgesine hareket. Alazani Vadisi’nin muhteşem manzaralarını sunan, aşk şehri olarak bilinen, 18. ve 19. yüzyıl konut mimarisiyle dikkat çeken Sighnaghi’ye varış. Kasabada yürüyüş ve naif sanatın öncüsü Gürcü ressam Niko Pirosmani’nin eserlerinin görüleceği Sighnaghi Müzesi gezisi. Uluslararası alanda ödüllü ürünlere sahip yerel bağda öğle yemeği ve tadım. Telavi pazarının gezilmesi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ndeki Alaverdi Katedrali ziyareti. Napareuli Köyü’nde UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi’ndeki Gürcülerin antik dönemden bu yana sürdürdüğü şarap yapma kvevri’nin tanıtılacağı Şarap Müzesi gezisi. Yerel bağ lokantasında öğle yemeği. Kvareli’de Kafkas Dağları’na oyulmuş bir tünelde yer alan mahzenin gezilmesi ve tadım. Telavi’ye transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
Gürcistan'ın en önemli yollarından biri olan Askeri Karayolu üzerindeki Gombori Dağ Geçidi’nden geçerek Ananouri Kompleksi gezisi. Kazbegi'ye hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği.. 4x4 araçlarla 2.170 metre yükseklikteki Gergeti Kutsal Üçleme Kilisesi'ne gidiş ve kiliseyi ziyaret. Tiflis'e transfer.
Tiflis Eski Kenti’nde ve Opera Binası, Rustaveli Tiyatrosu ve Eski Gürcistan Parlamentosu gibi yapılara ev sahipliği yapan Rustaveli Caddesi’nde yürüyüş. Havalimanına transfer. Acentemiz tarafından önerilen uçuş detaylarına göre saat 18.05’te Türk Hava Yolları’nın TK 383 sefer sayılı uçuşuyla İstanbul’a hareket. Saat 19.45’te İstanbul Havalimanı’na varış.

Oteller

Holiday Inn Telavi
veya benzeri
Gürcistan
Telavi
Yerel
Mercure Tbilisi
veya benzeri
Gürcistan
Tiflis
Yerel

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.30

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com