BATI KARADENİZ GEZİSİ

BATI KARADENİZ RENKLERİGEZİ DETAYI

Bu geziyi 29 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Yeşilin bin bir tonuyla ilkbaharın büyüleyici renklerine yolculuk; kayın, gürgen, meşe, sarıçam, karaçam, köknar, üvez, porsuk, dişbudak ve daha pek çok çeşidiyle yurdumuzun en güzel karışık yapraklı ormanlarına sahip  Yedigöller Milli Parkı; ayı, kurt, vaşak, karaca gibi pek çok yaban hayvanı ve 100’ün üzerinde kuş çeşidine, sayısız mantarla bitki çeşidine ev sahipliği yapan eşsiz bir flora ve fauna; ormanların arasına gizlenmiş güzellikler: Sazlıgöl, İncegöl, Seringöl, Nazlıgöl, Büyükgöl, Küçükgöl, Deringöl; barındırdığı yaban hayat ve zengin ekosistemiyle “acil olarak korunması gereken 100 sıcak nokta”dan biri ilan edilen Yenice Ormanları ve Şeker Kanyonu; dünyanın en değerli bitkilerinden bin bir derde deva “kırmızı altın” safranın göz alıcı renkleriyle tarladan sofralara yolculuğu …

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Safranbolu’da 1 gece yarım pansiyon konaklama,
 • 2 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Batı Karadeniz’de Sonbahar Renkleri” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Kişisel harcamalar

Baştan sona çok güzel bir gezi oldu. Her anı heyecan vericiydi. Yenice ormanları büyüleyici. Yedigöller gidilen zaman olarak biraz kalabalık olabiliyordu o nedenle 2.gün Yedigöller yapılıp Safranbolu’da biraz daha fazla zaman geçirilebilirdi belki. Gerek hizmet gerek müşteri kalitesi profesyonel rehber kalitesi nedenleri ile tekrar seyahat eder ve çevreme tavsiye ederim sizi. Farkınızı hissettiriyorsunuz bu önemli.

Güzel bir geziydi. Uyumlu bir gruptu. Doğanın güzelliği çok etkileyiciydi. 
Gezinin planlanması, rehberi ve aldığımız bilgiler çok güzeldi. Katılanlar ve rehberler nedeniyle tavsiye ederim. Rehberimizin botanik uzmanı olmasıve aktardığı detaylı bilgiler çok güzeldi. 
Yenice ormanalrındaki çeşitlilik eşsizdi ve hepimiz için farklı bir deneyimdi. Aradığım bilgilenmek, doğa ile başbaşa olmaktı. FEST Travel bunu konforlu bir anlatımla sunuyor. Teşekkür ederim. 
Yenice Kanyonu, Yedigölller ve gezinin zamanlaması çok güzeldi. 

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.