DAĞLIK KİLİKYA’NIN SIRLARI

DAĞLIK KİLİKYA’NIN SIRLARI


Gezi Ücreti

4.375

Tek kişilik oda farkı

555
Tarih
14 - 17 Ekim 2021
(3 gece 4 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Helenistik dönemin Olba Krallığı’ndan antik Roma ve Bizans’a, Dağlık Kilikya’nın heyecan verici kentlerinden Uzuncaburç / Dönemin önemli ticaret kentlerinden Elaiussa Sebaste / “Korkusuz Kral Anıtı” Mezgit Kalesi / Helenistik dönemden itibaren kesintisiz olarak mamur kalan Kanlı Divane / Bir adacığa kondurulmuş Kızkalesi ve Korykos / Antik Roma Yolu’nda tarihe yürüyüş / Mersin, Tarsus , Adana… / Toroslar’ın eteklerinde olağanüstü bir keşif yolculuğu…

Fiyata Dahil Olanlar

• Mersin’de yerel otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama,
• Yerel lokantalarda 4 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği
• Otelde 2 akşam yemeği,
• Özel araç ile ulaşım,
• Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
• FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
• Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
• İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
• Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış
• Dinleme cihazı (cihaz için gerekli kulaklıkları misafirlerimizin temin etmesini rica ederiz),
• Hijyen Kiti,
• KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

• İstanbul - Adana - İstanbul ulaşım,
• Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak içecekler,
• Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

• İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen Ödeme Seçenekleri tablomuzu inceleyiniz.
• Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

Gezi Programı

FEST Travel tarafından önerilen uçuşla ve diğer ulaşım olanaklarıyla gelenlerle saat 08.25’te Adana Havalimanı’nda buluşma. Karataş Magarus antik kenti gezisi. Tarsus’a hareket. Kleopatra Kapısı, Antik Cadde, Aziz Paulus Kilisesi gezileri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Sağlıklı Köyü’nde antik Roma Yolu’nda yürüyüş. Mersin’e hareket. Mersin Arkeoloji Müzesi ve Soli - Pompeiopolis Antik Kenti gezisi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
Kanlı Divane ve Elaiussa Sebaste örenyeri gezileri. Narlıkuyu’da yerel bir lokantada öğle yemeği. Mezgit Kalesi, Paslı, Tekkadın, Işıkkale, Karakabaklı gezileri. Otelde akşam yemeği ve konaklama.
Çatıören, İmirzeli ve Sömek örenyeri gezileri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Uzuncaburç’a hareket. Yol üzerinde Cambazlı Kilisesi gezisi. Uzuncaburç (Diokaesareia) ve Olba Kutsal Alanı gezileri. Demircili Örenyeri gezisi. Yerel bir lokantada akşam yemeği ve otelde konaklama.
Erdemli’ye hareket. Kızkalesi gezisi. Cennet ve Cehennem Obrukları gezileri. Adana’ya hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Adım Adım Adana gezisi: Adana Garı, Taş Köprü, Sabancı Camii, eski bedesten ve çarşı gezileri. Adana Havalimanı’na transfer. FEST Travel tarafından önerilen uçuşla İstanbul’a hareket.

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Benim için çok aydınlatıcı ve heyecan verici bir gezi oldu. Farklı kültürel katmanlarla karşılaşmak ilgimi çekiyor. 
Gezi detaylı bir gezi idi. Farklı yurtiçi bölgelere gitmeyi isterim. Her turun gitmediği yerlere gittik. İlgi ve dikkatin üst seviyede olduğu bir turdu. Fest ile tekrar seyahat edeceğim. 

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.30

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com