ANTALYA ORMANA GEZİSİ

ORMANA DÜĞMELİ EVLER GEZİSİ


Gezi Ücreti

2.135

Tek kişilik oda farkı

225
Tarih
11 - 12 Eylül 2021
(1 gece 2 gün)

SATIŞI SÜRÜYOR
Satın Al

Gezi Bilgileri

Toroslar’ın eteklerindeki gizli cennet Ormana / Kendine has düğmeli evleriyle mimari dokusunu Osmanlı’dan günümüze taşıyan bir köy / Bahar aylarında rengârenk çiçeklerle bezenen Eynif Ovası ve yılkı atlarının öyküsü / Çoban yatakları ve oğlaklar / Türkiye’nin en güzel yeraltı sistemlerinden Altınbeşik Mağarası Milli Parkı Antik Erimna’dan günümüze sedir kokulu bir hikâye…

Fiyata Dahil Olanlar

 • Ormana’da butik otelde 1 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • 2 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği,
 • Dönüşte kumanya şeklinde akşam yemeği,
 • Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Orman Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • Dinleme cihazı (cihaz için gerekli kulaklıkları misafirlerimizin temin etmesini rica ederiz),
 • Hijyen Kiti,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İstanbul - Antalya - İstanbul arası ulaşım,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

Konaklama Bilgileri

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

Gezi Programı

FEST Travel tarafından önerilen uçuşla ve diğer ulaşım olanaklarıyla gelenlerle saat 09.15’te Antalya Havalimanı’nda buluşma. Ormana’ya hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası Ormana’ya varış. Köyde öğle yemeği. Ormana Köyü gezisi. Eynif Ovası’nda Tolhan ve yılkı atlarının görülmesi. Keçi yataklarına gidiş ve oğlakların görülmesi. Yerel lezzetlerden oluşan akşam yemeği ve köy evlerinde konaklama.
Su seviyesinin uygun olması halinde Altınbeşik Mağarası yeraltı gölünde botla gezi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Ürünlü ve Sarıhacılar Köyü gezisi. Akseki Etnografya Müzesi gezisi. Antalya Havalimanı’na transfer. FEST Travel tarafından önerilen uçuşla İstanbul’a hareket.

Foto Galeri

Sizden Gelenler

Geziden çok memnun kaldım. Bence Türkiye'deki en iyi acenta FEST Travel bu yüzden sizinle seyahat ediyorum. Eynif Ovası'nda yılkı atları ve oğlakların annelerine kavuşmalarını izlemek çok güzeldi. 
Cok keyifli bir haftasonu gezisiydi. Dolu dolu 2 gün geçirdik. Antalya’nın bilmediğimiz çok güzel yerlerini sayenizde keşfettik. Doğada olmak ve özellikle keçilere, oğlaklara bu kadar yaklaşmak eşsiz bir deneyimdi. Her şey için rehberimize ve Fest Travel organizasyonuna çok teşekkürler.

Gezi kitapçığı ve faydalı bilgiler broşürünüz gayet iyi ve faydalı. Şoförlerimiz yöreyi iyi biliyorlardı. Ormana Active’in restoranı ve yemekleri gerçekten muhteşemdi. Düğmeli evler ve gece izlenen yöresel danslar ile Tolga Bey’in ve babasının Ormana’da yarattığı mucize beni çok etkiledi. FEST’i kesinlikle tercih ve tavsiye ederim, her şey çok güzel ve yolundaydı.

Altınbeşik Mağarası gezisi çok heyecanlıydı ve keyifliydi. Genel hatları ile tüm gezi harikaydı.

Satın Al


Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 17.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com