SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


HATAY GEZİSİ
Gezi programında 3 gün için verilen geziler ve serbest zaman dengesi iyi ayarlanmıştı. Zamanımızı çok iyi değerlendirdik.
SEZA Y. - 13 Şubat 2020
SİCİLYA SANT'AGATA FESTİVALİ GEZİSİ
FEST ile 2. Gezimdi, her gün birbirinden güzel görülmesi gereken yerleri gördüm ve bilgiler donanımlı rehberimiz tarafından eksiksiz, anlaşılabilir şekilde verildi. Özellikle Katanya festival zamanı buraya gelmiş olmak çok keyifli oldu.
SEMİHA U. - 11 Şubat 2020
HİNDİSTAN - KATMANDU
Varanasi’deki törenler, rickshaw gezintileri, Agra’daki yapılar, Kajuraho tapınakları ve Nepal’deki muhteşem otel çok etkiledi. Çok iyi planlanan bir geziye katıldık.Biraz yoğun ve yorucu da olsa kesinlikle değdi.
PINAR K. - 06 Şubat 2020
VİETNAM - LAOS- KAMBOÇYA
Zamanlama da güzergah da harika. Hue ve Hoi An’da daha çok vaktimiz olsun isterdim doyamadığım çok güzel 2 şehirdi. Kültür turu için FEST mükemmel.
NÜKHET G. - 06 Şubat 2020
KÜBA GEZİSİ
Küba halkı ve tabiatından  çok hoşlandım. Dolu dolu bir program yaşadık, iyi ki FEST ile gelmişiz, rehberimizden çok şey öğrendim. Hayatımdaki en iyi tur oldu diyebilirim.
LYNN Ç. - 06 Şubat 2020
OECONOMİCA ALTIN ÜÇGEN
FEST ile seyahat ederim tavsiye de ederim. Hindistan için uygun fiyatla seyahat ettiğimi düşünüyorum. FEST’in yemek ve konaklamaya verdiği önem tercih nedenlerimin başında geliyor. Aksi halde Hindistan’ı göze alamayabilirdim.
SÜVEYDA E. - 06 Şubat 2020
DOĞU EKSPRESİ İLE KARS
Ben sırf tarih gezisi yapacağımızı sanıyordum ama harika bir gurme gezisi de oldu bir yandan. Her şey süperdi.
YESİM Ö. - 06 Şubat 2020
VİETNAM - LAOS -KAMBOÇYA
Halong körfezi ve Angkor Vat muhteşem yerler. Laos’a hayran kaldım. Mevsim ve güzergah uygundu genelde sıcak bir gezi oldu etkinlikler yeterli ve kararındaydı. Bu 2.economica gezimiz amaç kültür gezisi olduğundan lüks aranmamalı biz çok yeterli bulduk.
GÜLAY A. - 03 Şubat 2020
OMO VADİSİ VE TİMKAT FESTİVALİ GEZİSİ
FEST ile 3. Uzak destinasyonum oldu. Gezimizin her günü etkileyiciydi, acentenizi yakınlarıma tavsiye ediyorum. Ciddiyetiniz ve program yapma profesyonelliğinizden dolayı beğeniyorum.
NAZAN T. - 01 Şubat 2020
LAPLAND
Kuzey ışıklarını görmek, husky safarisi ve cam igloo da konaklama muhteşemdi. Rehberimizin de bilgisi ve toparlayıcılığı çok iyiydi. Yeniden FEST ile kesinlikle seyahat ederim.
BÜKRE Ç. - 01 Şubat 2020

Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Seminerler
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 17.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için fest@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: fest@festtravel.com