SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


Yasar Oğuz T.
Çok keyifli gezimizin hala soğumayan dakikalarını anarak ben de duygularımı kısaca paylaşmak istedim.Endülüs turuna FEST ile katılmayı düşünmek zaten yeterince fikir birliğinde olmak demektir ki sizleri tanıdıkça bunu çok daha güzel hissettim. Rüzgar gibi geçen seyahatin içeriği zaten fevkalade renkliydi ama 16 benzemez katılımcıyla bayramlarla beraber katlanarak renklendi. Benim için her zaman yeni ve tabii ki sizler gibi kaliteli insanlar tanımak en büyük kazançtır. Her yaş gurubundan temsilci ...
Yasar Oğuz T. - 25 Nisan 2023
Güzin ve Asım
Güney Hindistan gezimizi FEST Travel ayrıcalığı, sevgili Arzu'nun mükemmel bilgisi, yakınlığı ve rehberliği ve sizlerin müthiş uyumu ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Hepinize teşekkür ederiz, başka bir gezide görüşmek üzere, sevgilerimizle.
Güzin ve Asım - 22 Mart 2023
Seval
Geziye son dakika katılmama rağmen hiçbir aksaklık yaşamadığımdan dolayı FEST çalışanlarına gezi boyunca mükemmeliyetçi ve samimi yaklaşımıyla geziyi kolaylaştıran Arzu’ya, gezi süresince engin yeşilçam magazin bilgilerini bizimle paylaşıp zamanı keyifli gülerek geçirmemizi sağlayan gezi arkadaşlarıma gönülden teşekkürler.
Seval - 22 Mart 2023
Hülya E.
Hayalini kurduğumuz bu güzel geziye ülkemizdeki zorluları arkamızda bırakarak geldik. Kolay değildi. Lakin renkleriyle, doğasıyla, tarihiyle bize yoğunlaştırılmış bir terapi gibi oldu. Gezinin her günü çok doyurucuydu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Dostlarla yapılan bu samimi dopdolu gezi FEST'e çok yakıştı😍Faruk Abicim.🙏🙏Herkese teşekkürler ve sağlıkla nicelerine temennisiyle sevgiler.
Hülya E. - 22 Şubat 2023
Sevinç A.
Sizinle ve yol arkadaşlarımızla çok güzel günler geçirdik ❤️ Size ve emeği geçen FEST Travel çalışanlarına teşekkürler. Tekrar keyifli gezilerde sağlıkla buluşmak dileğiyle
Sevinç A. - 22 Şubat 2023
Semih V.
Ben ilk defa FEST travel ile seyahat ettim, her şey çok güzeldi. Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum, seyahat etmeyi seven gezgin ruhlu kişilerle birlikte olmak her zaman çok keyifli oluyor. Özellikle Arzu hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Sıcak, samimi yaklaşımı, her şeyi ince detayına kadar düşünmesi ve titizlikle takip etmesi sayesinde sorunsuz ve keyifli bir gezi gerçekleştirdik. Yerel rehberimiz Cocan'a da çok teşekkürler. Herkese sağlıklı ve mutlu günler ve nice keyifli seyahatler ...
Semih V. - 22 Şubat 2023
HATAY GEZİSİ
Gezi programında 3 gün için verilen geziler ve serbest zaman dengesi iyi ayarlanmıştı. Zamanımızı çok iyi değerlendirdik.
SEZA Y. - 13 Şubat 2020
SİCİLYA SANT'AGATA FESTİVALİ GEZİSİ
FEST ile 2. Gezimdi, her gün birbirinden güzel görülmesi gereken yerleri gördüm ve bilgiler donanımlı rehberimiz tarafından eksiksiz, anlaşılabilir şekilde verildi. Özellikle Katanya festival zamanı buraya gelmiş olmak çok keyifli oldu.
SEMİHA U. - 11 Şubat 2020
HİNDİSTAN - KATMANDU
Varanasi’deki törenler, rickshaw gezintileri, Agra’daki yapılar, Kajuraho tapınakları ve Nepal’deki muhteşem otel çok etkiledi. Çok iyi planlanan bir geziye katıldık.Biraz yoğun ve yorucu da olsa kesinlikle değdi.
PINAR K. - 06 Şubat 2020
VİETNAM - LAOS- KAMBOÇYA
Zamanlama da güzergah da harika. Hue ve Hoi An’da daha çok vaktimiz olsun isterdim doyamadığım çok güzel 2 şehirdi. Kültür turu için FEST mükemmel.
NÜKHET G. - 06 Şubat 2020

Önerdiklerimiz

BURGAZADA - KINALIADA
Explore Ortaklığı ile Puglia
YEDİKULE’DEN SAMATYA’YA TURU
Özel İzlanda Gezisi

Özel İzlanda Gezisi

Ücret sorunuz
258 gece 259 gün
BAKSI MÜZESİ TURU
YERALTINDAKİ İSTANBUL TURU
FENER - BALAT TURU
Kişiye Özel Geziler

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki geziyi sayfamızda bulamadınız mı?

Hayallerinizdeki Geziyi, Hayallerinizin Ötesinde Yaşayın!

Nasıl bir program istediğinizi söyleyin, size hayallerinizdeki geziyi tasarlayalım, siz dünyayı nasıl görmek isterseniz öyle bir rotayla; herkes için değil sizin tercihleriniz, sizin hayalleriniz, sizin maceranız için

Gemi Gezileri
Makaleler
Fest Travel
Fest Travel Instagram
Fest Travel Youtube
Fest Travel Twitter
Fest Travel Facebook
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 - 18.00

Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için [email protected] adresimize yazabilir ya da 0 850 622 33 78 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye

Tel: 0 850 622 33 78
Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta: [email protected]